قائم مقام شهرداری منطقه ۶ از بازدید ۴۰ هزار نفر از شهروندان و مهمانان شهر تهران در ایام نوروز از جاذبه های گردشگری قلب تهران خبر داد و گفت: دراین ایام غرفه های راهنمایی گردشگری در سطح منطقه برپا بوده و روزانه بالغ بر ۳ هزار نفر مراجعه داشت. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه

قائم مقام شهرداری منطقه ۶ از بازدید ۴۰ هزار نفر از شهروندان و مهمانان شهر تهران در ایام نوروز از جاذبه های گردشگری قلب تهران خبر داد و گفت: دراین ایام غرفه های راهنمایی گردشگری در سطح منطقه برپا بوده و روزانه بالغ بر ۳ هزار نفر مراجعه داشت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، حبیب اللله غفوری با اشاره به اینکه محور برنامه های گردشگری منطقه در پارک لاله مستقر بود ادامه داد: برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی با استقبال خوب مردم روبه رو گشت.
غفوری پارک ساعی، پارک هنرمندان، موزه فرش ایران، موزه هنرهای معاصر، خانه موزه دکتر شریعتی، موزه شهدا و تماشاخانه ایرانشهر و پلازای انتظار میدان ولیعصر (عج) را از جمله جاذبه های گردشگری قلب تهران خواند و ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته سعی شد امکانات گردشگری منطقه به خوبی در اختیار شهروندان و گردشگران تهرانی قرار گیرد.
غفوری همچنین از توزیع بیش از ۳ هزار بسته گردشگری در ایام نوروز خبر داد و گفت: بسته های تهرانگردی شامل بلیت های تخفیف دار اماکن گردشگری پایتخت بود.
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ با اشاره به استقرار مهمانان تهران در سوله بحران ایرانشهر گفت: در ایام نوروز بیش از ۵۰۰ مهمان تهرانی از امکانات رفاهی این سوله بهره بردند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.