ت
کد خبر: 128566

حذف زواید بصری و رفع سد معبر مصالح ساختمانی در شمال شرق تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در منطقه خبر داد و گفت: چهره شهر با حذف زواید بصری زیباتر و آراسته تر خواهد شد. به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در منطقه خبر داد و گفت: چهره شهر با حذف زواید بصری زیباتر و آراسته تر خواهد شد.
به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد سد معبر مصالح ساختمانی در معابر پیاده و سواره رو و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای شهروندان و ادامه طرح آسمان آبی زمین پاک در طرحی فوری رفع سد معبر مصالح ساختمانی و حذف زواید بصری در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این عملیات می توان به جمع آوری تابلوهای فرسوده و قدیمی، تابلوهای بلا استفاده که در کنار معابر و یا باغچه ها رها شده اند، شعار نویسی های غیر مجاز و مازاد بر دیوارهای شهری و رفع نخاله های ساختمانی اشاره داشت.
معاون خدمات شهری منطقه در ادامه افزود: این موارد هر روزه با کنترل همکاران انجام شده و در صورت مشاهده پیگیری خواهد شد.
سیگارودی در پایان گفت: این طرح که براساس پیام های ۱۳۷ در اولویت انجام قرار دارد، به موجب آسایش و ایمنی شهروندان و رضایت هرچه بیشتر آنها اجرایی شده است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.23)
1247.7
2.90
مثقال طلا (%0.59)
500450
29,500
سکه امامی (%0.57)
1209450
69,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.