ت
کد خبر: 133943

حضور سایپالجستیک در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی تهران

دکتر آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور در غرفه سایپالجستیک از نزدیک با فعالیت‌ها و ظرفیت‌های این شرکت آشنا شد.

حضور سایپالجستیک در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی تهران
سرویس کسب‌وکار -

به گزارش تجارت‌نیوز، دکتر آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور در غرفه سایپالجستیک از نزدیک با فعالیت‌ها و ظرفیت‌های این شرکت آشنا شد.

محمدباقر نوفلی مدیرعامل سایپالجستیک طی بازدید دکتر آخوندی از غرفه این شرکت با اشاره به توانمندی‌های گروه خودروسازی سایپا در عرصه لجستیک و حمل و نقل ابراز امیدواری کرد در سال جاری شرکت سایپالجستیک به اهداف از پیش تعیین‌شده گروه سایپا دست یابد.

همچنین مهندس نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این نمایشگاه از غرفه سایپالجستیک بازدید کرد. در این دیدار مدیرعامل سایپالجستیک توانمندی‌های این شرکت در حوزه‌های حمل و نقل ریلی و جاده‌ای را تشریح و بر استفاده بیشتر از ظرفیت‌های این شرکت تاکید کرد.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنعت ریلی با حضور بیش از ۱۵۰ شرکت خارجی از ۱۳۹۶/۲/۲۵ آغاز به کار کرده و تا پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.38)
1286.5
4.90
مثقال طلا (%0.04)
514300
2,000
سکه امامی (%0.25)
1211100
30,000
دلار (%0)
3830
0
یورو (%0.11)
4541
50
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.