کد خبر: 145039

مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد:

حمایت مالی بانک صنعت و معدن از استان کرمانشاه

بانک صنعت و معدن ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنایع استان کرمانشاه پرداخت کرده است و ۶ طرح صنعتی در این استان در دست اجرا دارد.

سرویس بانک و بیمه -

مدیرعامل بانک صنعت و معدن که در مراسم افتتاح ساختمان جدید شعبه کرمانشاه سخن می‌گفت، با تاکید بر این‌که استان کرمانشاه نباید از جریان توسعه صنعتی کشور عقب بماند از مجتمع ذوب‌آهن کرمانشاه، صنایع کاغذسازی، ایران‌خودرو کرمانشاه، زمزم کرمانشاه، ایلیا ذرت سبز و ایمان سرم، به عنوان طرح‌های در حال اجرای بانک صنعت و معدن در این استان نام برد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن وی اصل مشتری مداری و افزایش کمی و کیفی خدمت‌رسانی به مردم را از اهداف بانک صنعت و معدن برشمرده و بازسازی ساختمان مرکز و شعب را در همین راستا و به منظور هماهنگی فضای بانک با ارتقاء سطوح فعالیت و خدمات بانک توصیف کرد.

افخمی سامانه بانک‌داری متمرکز (core banking) را که از اردیبهشت‌ماه امسال در بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده عامل سرعت‌بخشی و شفاف‌سازی فعالیت‌های این بانک دانست که موجب انطباق با معیارهای جهانی و افزایش سطح تعاملات بین‌المللی می‌شود.

رحیمی معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از بانک صنعت و معدن در توسعه صنعتی استان گفت: کرمانشاه در طول ۸ سال دفاع مقدس لطمات بسیاری دید که باعث شد تا نسبت به دیگر استان‌ها از توسعه صنعتی عقب بماند.

وی تصریح کرد: امروز استان کرمانشاه نیاز به افزایش سطح اشتغال دارد که این امر با همکاری بانک صنعت و معدن و ایجاد واحدهای جدید صنعتی قابل دسترس است.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر به کرمانشاه به اتفاق هیات همراه از کارخانه ایران‌خودرو کرمانشاه نیز بازدید کرد و از نزدیک با مراحل پیشرفت طرح یاد شده آشنا شد.

بنا به این گزارش، ۷۸ درصد از کل حجم سرمایه‌گذاری طرح ایران خودروی کرمانشاه توسط بانک صنعت و معدن و ۲۲ درصد آن توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو تامین شده است، میزان تسهیلات مصوب بانک صنعت و معدن ۴۵۰ میلیارد ریال است که تاکنون ۲۸۰ میلیارد ریال از مبلغ یاد شده پرداخت شده است.

با افتتاح کارخانه خودروسازی کرمانشاه که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه بود در فاز اول ۱۵ هزار دستگاه خودرو توسط این شرکت تولید و برای ۱۹۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.