ت
کد خبر: 132848

خلاصه معاملات ۲۳ اردیبهشت بورس اوراق بهادار

خلاصه‌ای از معاملات روز شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶ در بورس اوراق بهادار تهران.

سرویس بازار -

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، در جریان معاملات روز شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶ بازار بورس و اوراق بهادار تهران، حق تقدم نخست مورد معامله در پایان روز به نماد غپاکح۲ با قیمت ۶۱۸ ریال و با ۵٫۴۶ درصد تغییر بود که توانست به ارزش چهار میلیون و ۲۱۲ ریال برسد، نماد دوم خاذینح با قیمت ۳۲۲ ریال با منفی ۸٫۲۶ درصد تغییر بود که ارزش دو هزار و ۸۸۵ میلیون ریال را کسب کرد، و نماد سوم فولاژح به قیمت ۹۲۲ ریال با منفی ۹٫۹۶ درصد تغییر بود که ارزش یک میلیون و دو هزار ریال را به خود اختصاص داد.

در پایان روز شنبه برترین نمادهای معامله شده در بازار سهام، نخست نماد مبین۲ با قیمت چهار هزار و ۵۷ ریال با منفی پنج درصد تغییر بود که ارزش ۴۴۵ میلیون و ۸۳۸ هزار ریال پیدا کرد، نماد دوم دعبید۲ با قیمت ۱۸ هزار و ۴۲۵ ریال با منفی صفر درصد تغییر بود و ارزش ۳۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را کسب کرد، نماد سوم بموتو۲ به قیمت چهار هزار و ۶۷۶ ریال با ۰٫۰۲ درصد تغییر بود که ارزش ۱۵۴ میلیون و ۳۰۸ هزار ریال را توانست به دست آورد.

در بازار اوراق مشارکت، نماد نخست مشهد۶۱۲ با قیمت یک میلیون ریال و صفر درصد تغییر و نماد دوم مپارس۷۱۲ با قیمت یک میلیون ریال با صفر درصد تغییر و نماد سوم صملی۹۷۰۹ با قیمت یک میلیون و ۳۱ هزار و ۱۱۱ ریال با ۰٫۰۱ درصد تغییر بود.

در بازار نقدی حجم معاملات برابر ۷۸۱ میلیون سهم به ارزش دو میلیون و ۲۷۴ هزار و ۱۸۴ میلیون ریال در ۴۷ هزار و ۹۰ بار معامله شدند که در انتهای روز ارزش این بازار به ارزش سه میلیون و ۳۲۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال رسید.

در بازار بدهی حجم معاملات برابر ۱۲۱ هزار ورقه با ارزش ۱۲۱ میلیون و ۱۴۹ هزار و ۴۶۸ ریال با تعداد دفعات ۱۰۵ بار مورد معامله قرار گرفت و در بازار اختیار حجم معاملات ۱۰۰ قرار داد به ارزش هشت هزار ریال در یک بار معامله بود.

در بازار ETF حجم معاملات چهار هزار و ۱۵۸ واحد به ارزش معاملاتی ۲۶ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۷۸۴ ریال در تعداد ۱۱۵ بار معامله شد.

در نهایت شاخص کل بازار نشان‌دهنده ۷۸۶ میلیون سهم معامله شده به ارزش دو میلیون و ۴۲۱ هزار و ۹۴۰ میلیون ریال بود که تعداد دفعات معامله امروز ۴۷ هزار و ۳۱۱ بار و ارزش کلی بازار در انتهای امروز به سه میلیون و ۳۲۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال رسید.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.26)
1286.8
3.30
مثقال طلا (%0.33)
517800
17,000
سکه امامی (%0.12)
1212100
15,000
دلار (%0.13)
3838
50
یورو (%0.39)
4579
180

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.