ت
کد خبر: 127768

راه اندازی دو کارگاه تولیدی برای مددجویان بهبود یافته از اعتیاد

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، از برنامه‌های ویژه این سازمان در حوزه اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، «رضا قدیمی» با اشاره به نام‌گذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب ، از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در این سازمان خبر داد و افزود:«با تدوین

سرویس وبگردی -

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، از برنامه‌های ویژه این سازمان در حوزه اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، «رضا قدیمی» با اشاره به نام‌گذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب ، از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در این سازمان خبر داد و افزود:«با تدوین برنامه‌های مشخص و منظم و پیگیری‌های مداوم توسط این ستاد، فعالیت‌های سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در حوزه کارآفرینی، توانمندسازی و اشتغال با رویکرد اقتصاد مقاومتی به‌صورت ویژه گسترش خواهد یافت.»
قدیمی از راه‌اندازی ۲ کارگاه تولیدی خیاطی و جوشکاری در مجتمع‌های «بهاران» این سازمان خبر داد و افزود:« از آغاز سال جدید و طی توافقات انجام‌شده با کارآفرینان شناخته‌شده، دو مجتمع خیاطی و جوشکاری در مرکز خاورشهر سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، آغاز به کارکرده است و امکان اشتغال‌زایی برای مددجویان بهبودیافته از اعتیاد که در مجتمع‌های بهاران این سازمان حضور دارند، فراهم‌شده است.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، همچنین از اجرای فروش گل‌های شاخه بریده توسط مددجویان مراکز بهاران در چهار نقطه از شهر تهران نیز خبر داد و افزود: «در این طرح که در قالب ساماندهی متکدیان و کارآفرینی مددجویان اجرا می‌شود، تعدادی از مددجویان بهبودیافته مجتمع بهاران در نقاط تعیین‌شده‌ای در پایتخت، به فروش گل‌های شاخه بریده و تزیین‌شده به شهروندان می‌پردازند.»
قدیمی همچنین با اشاره به فعالیت‌های ویژه معاونت کارآفرینی و توانمندسازی این سازمان نیز افزود: از همه توان این معاونت برای افزایش ظرفیت‌های موجود در حوزه توانمندسازی و کارآفرینی در شهر تهران استفاده خواهد شد و حجم و میزان فعالیت مراکزی همچون بوستان‌های مهارت و کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی در این حوزه نیز افزایش محسوس و قابل‌توجهی خواهد داشت.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.03)
1255.5
0.40
مثقال طلا (%0.49)
496100
24,000
سکه امامی (%0.07)
1205500
8,500
دلار (%0)
3782
0
یورو (%0.84)
4444
370
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.