ت
کد خبر: 134511

رئیس ستاد انتخابات کشور تازه‌ترین نتایج شمارش آرا را اعلام کرد:

روحانی ۲۲ میلیون و رئیسی ۱۵ میلیون

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تاکنون حسن روحانی ۲۲ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۴۶۸ رای و سید ابراهیم رئیسی ۱۵ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۱۹۴ رای کسب کردند.

سرویس جامعه -

به گزارش تجارت‌نیوز از ستاد انتخابات کشور، علی‌اصغر احمدی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس آمار تطبیقی تا این لحظه از مجموع آرای ۴۰ میلیون ۷۶ هزار و ۷۲۹ رای، تعداد آرای صحیح ۳۸ میلیون و ۹۱۴ هزار و ۴۷۰ رای است.

وی افزود: از این میزان، حسن روحانی ۲۲ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۴۶۸ رای، سید ابراهیم رئیسی ۱۵ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۱۹۴ رای، سید مصطفی میرسلیم ۴۵۵ هزار و ۲۱۱ رای و سید مصطفی هاشمی‌طبا ۲۱۰ هزار و ۵۹۷ رای را کسب کردند.

وی تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند پیروز واقعی ملت ایران هستند که به رغم همه برنامه‌های انتخاباتی و تضارب آرا در کنار هم دست به دست هم خواهند داد و برای ساخت این ملت و حفظ تمامیت ارضی در برابر بدخواهان خواهند ایستاد.

رئیس ستاد انتخابات کشور ادامه داد: روند و تعداد آرا تقریبا مشخص است ولی به لحاظ قانونی وزیر کشور ساعت ۱۴ در خدمت شما خواهد بود و نتیجه نهایی را تقدیم خواهد کرد.

احمدی همچنین از روسای قوای قضاییه و مقننه، ارتش، وزارت اطلاعات و جمعیت هلال احمر سپاسگزاری کرد و این پیروزی را به همه عزیزان و ملت ایران در داخل و خارج از کشور تبریک گفت.

 

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.02)
1288.5
0.20
مثقال طلا (%0)
513100
0
سکه امامی (%0)
1212200
0
دلار (%0)
3820
0
یورو (%0)
4552
0

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.