ت
کد خبر: 127839

سازمان استاندارد حامی واحدهای تولیدی

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران پس از بازدید از کارخانه لبنیات غرب کشور گفت: سازمان استاندارد حامی و یاور واحدهای تولیدی است. به گزارش تجارت نیوز نیره پیروزبخت ؛ ثبات بازار محصولات لبنی را در گرو نظارت های سازمان ملی استاندارد ایران دانست. واحد تولیدی پگاه در استان همدان، بزرگترین تولید کننده شیر و فرآورده

سرویس وبگردی -

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران پس از بازدید از کارخانه لبنیات غرب کشور گفت: سازمان استاندارد حامی و یاور واحدهای تولیدی است.
به گزارش تجارت نیوز نیره پیروزبخت ؛ ثبات بازار محصولات لبنی را در گرو نظارت های سازمان ملی استاندارد ایران دانست.
واحد تولیدی پگاه در استان همدان، بزرگترین تولید کننده شیر و فرآورده های لبنی درغرب کشور، دارای ۱۲ نشان استاندارد ملی و ۶ نشان ملی ایمنی و سلامت برای محصولات تولیدی است.
همچنین پس از طی مراحل بازرسی دقیق، تامین الزامات استاندارد ملی و برقراری نظام کیفیت مطلوب و تصویب در کمیته علائم اداره کل استاندارد استان تهران، نخستین پروانه استاندارد خدمات هتل در کشور بر اساس استاندارد ملی ۱۸۳۹۵ برای یکی از هتل های ۴ ستاره مجموعه پارسیان در استان تهران صادر شد.
پرویز درویش، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات با اعلام این خبر افزود: این استاندارد ملی با عنوان خدمات الزامی هتل های ۱ الی ۵ ستاره در سال ۱۳۹۳ با همکاری مشترک سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه هتلداری کشور و متخصصان موضوع با بهره گیری از آخرین استانداردهای بین المللی و ملاحظات فرهنگی و ملی کشور تدوین شد و با تلاش و پیگیری و تامین زیرساخت های اجرایی آن، در اواخر سال گذشته با صدور نخستین پروانه استاندارد، وارد فاز عملیاتی شد.
وی افزود: با توجه به استقبال از این استاندارد ملی و درخواست متقاضیان دریافت پروانه، شاهد بهبود کیفیت خدمت رسانی در صنعت هتلداری، افزایش رضایتمندی دریافت کنندگان این خدمت به خصوص گردشگران داخلی و بین المللی و تاثیر مثبت بر شاخص های گردشگری در کشور خواهیم بود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.8
2.80
مثقال طلا (%0.61)
500550
30,500
سکه امامی (%0.57)
1209400
68,500
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.