ت
کد خبر: 128340

ساماندهی ترافیکی خیابان پاسداران تا شریعتی

خیابان پاسداران تا شریعتی از سوی شهرداری منطقه ۳ ساماندهی ترافیکی شد. به گزارش تجارت نیوز،علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل ونقل وترافیک این منطقه گفت : اجرای عملیات خط کشی کانال عابر پیاده واقع در خ شهید کلاهدوز ازچهار راه پاسداران تا تقاطع شریعتی ،تمامی تقاطع ها بصورت اجرای رنگ سفید دو جزیی برای کانالها

سرویس جامعه -

خیابان پاسداران تا شریعتی از سوی شهرداری منطقه ۳ ساماندهی ترافیکی شد.

به گزارش تجارت نیوز،علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل ونقل وترافیک این منطقه گفت : اجرای عملیات خط کشی کانال عابر پیاده واقع در خ شهید کلاهدوز ازچهار راه پاسداران تا تقاطع شریعتی ،تمامی تقاطع ها بصورت اجرای رنگ سفید دو جزیی برای کانالها واجرای رنگ سرد مسی برای بستر بین کانال انجام شد

وی با بیان اینکه این عملیات در ۲۸مقطع صورت گرفته است اظهار داشت : خط کشی محوری و بلوک عابر پیاده از علائم مهم ترافیکی است که نقش هشدار دهنده برای رانندگان وسایل نقلیه و شهروندان به هنگام حرکت در معابر دارد و از سویی محل عبور عابرین و توقفگاه وسایل حمل و نقل عمومی نیز مشخص شده تا حرکت ها کانالیزه و ایمن شوند.

وی افزود: اقدامات انجام شده به منظور ایمن سازی ، ساماندهی مسیر تردد وسایل نقلیه و کنترل سرعت خودروها پس از بررسی و شناسایی معابر مورد نیاز با انجام عملیات خط کشی، احداث سرعتکاه مجازی و ترسیم کلمه و نوشتار دوجزیی از ابتدای سال جاری تا کنون به مرحله اجرا در آمده است.

۱ دیدگاه

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.8
2.80
مثقال طلا (%0.59)
500450
29,500
سکه امامی (%0.57)
1209450
69,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.