ت
کد خبر: 127494

شکوفایی لاله ها در بوستان های ملت ،شریعتی و باغ ایرانی

با کاشت حدود یک میلیون پیاز لاله در بوستان های شریعتی ،ملت و باغ ایرانی شهروندان شاهد شکوفایی لاله های رنگارنگ در فصل بهار در این بوستان ها خواهند بود. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ ، سید محمد رضا موسوی معاون فضای سبز و محیط زیست اظهار داشت : لاله های بهاری در۰

سرویس وبگردی -

با کاشت حدود یک میلیون پیاز لاله در بوستان های شریعتی ،ملت و باغ ایرانی شهروندان شاهد شکوفایی لاله های رنگارنگ در فصل بهار در این بوستان ها خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ ، سید محمد رضا موسوی معاون فضای سبز و محیط زیست اظهار داشت : لاله های بهاری در۰ ۲ رنگ و رقم درسطح بوستان ها و معابر این منطقه کاشته شده است که با مراقبت های لازم در فروردین ماه شروع به گل دهی کرده و تا نیمه های اردیبهشت ماه تداوم دارد .

وی در ادامه با اشاره به اینکه این باغ ها همچون سال های گذشته پذیرای عموم شهروندان است تصریح کرد: در سال های گذشته این باغ ها با استقبال جمع کثیری از شهروندان مواجه شد که از اقصی نقاط شهر تهران به این بوستان ها آمدند.

موسوی با اشاره به اینکه پیاز گل لاله در فصل بهار می روید ولی امکان نگهداری و استفاده مجدد آن طی چند سال متوالی وجود دارد افزود: از دیر باز تا کنون ایرانیان این گل را به خاطرایرانی بودن، راست قامتی و زیبایی منحصر به فردش در فرهنگ غنی خود به عنوان سمبل و نشانه پذیرفتند .

استقبال شهروندان از بوستان های بزرگ شمال تهران

بوستان های منطقه ۳ تهران در ۱۳ فروردین سال جاری نیز میزبان شهروندان از اقصی نقاط شهر بودند.

سید محمد رضا موسوی معاون فضای سبز و محیط زیست این منطقه گفت : بوستان های ملت ،شریعتی ،باغ ایرانی ، آب و آتش ، طالقانی و بهشت مادران میزبان بیشترین تعداد از شهروندان در روز طبیعت بودند.

وی با اشاره به اینکه این بوستان ها در پایان روز ۱۳ فروردین با همیاری و مشارکت شهروندان پاکسازی شد تصریح کرد: از سوی دیگر نماز جماعت نیز در بوستان های بزرگ منطقه برپا شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.25)
1247.5
3.10
مثقال طلا (%0.6)
500500
30,000
سکه امامی (%0.54)
1209100
65,500
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.