ت
کد خبر: 127624

قلب تهران رنگ بهاری به خود گرفت

قائم مقام شهرداری منطقه ۶ با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در منطقه ۶ به مناسبت فرارسیدن فصل بهار گفت: به مناسبت فرارسیدن بهار خیابان ها و محلات قلب تهران به فرش گل و نقاشی های دیواری مزین و اتوبان ها و بزرگراه های پایتخت بهسازی شد. حبیب الله غفوری با اشاره به پهن

سرویس جامعه -

قائم مقام شهرداری منطقه ۶ با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در منطقه ۶ به مناسبت فرارسیدن فصل بهار گفت: به مناسبت فرارسیدن بهار خیابان ها و محلات قلب تهران به فرش گل و نقاشی های دیواری مزین و اتوبان ها و بزرگراه های پایتخت بهسازی شد.
حبیب الله غفوری با اشاره به پهن شدن دوهزارمترمربع فرش گل در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن فصل بهار ادامه داد: به منظور آراستگی هرچه بیشتر فضای شهر، ۲۰۰ هزار گل لاله در سطح منطقه کاشته شد.
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند.
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ توضیح داد: منطقه ۶ به عنوان منطقه مرکزی پایتخت روزانه بین ۱٫۵ تا دو میلیون تردد دارد که این حجم تردد نیازمند ارائه خدمات مطلوب و بهینه در همه حوزه هاست و بر همین اساس نگهداشت ترافیکی معابر قلب پایتخت همزمان با آغاز فصل بهار و شروع کار و فعالیت های مردمی صورت گرفت.
غفوری همچنین از اجرای طرح مهمان طهران در قلب تهران خبر داد و گفت: بازدید ۴۰ هزار نفر از شهروندان و مهمانان شهر تهران در ایام نوروز و اسکان ۵۰۰ نفر از مسافران تهرانی در سوله بحران ایرانشهر از جمله کارهای صورت گرفته بود.
قائم مقام شهرداری منطقه ۶ تصریح کرد: غرفه های تفکیک پسماند در طول ایام نوروز در سطح منطقه دایر بود و به شهروندانی که نسبت به تفکیک پسماند خود و تحویل آنها به این غرفه ها اقدام می کردند هدایایی از جمله گلدان های گل تقدیم می شد.
غفوری با بیان اینکه طرح تفکیک در مبدا در روز طبیعت در پارک های سطح منطقه نیز اجرا شد گفت: اجرای کمپین های آموزشی در پارک ها، تحویل کیسه های پسماند خشک در ورودی پارک ها در هنگام ورود شهروندان به پارک ها، حضور آموزشگران در بین خانواده ها و ارائه آموزش های تفکیک در مبدا، جمع آوری پسماند خشک خانواده ها و اهدای جایزه به خانواده های فعال از جمله برنامه های آموزشی و فرهنگی برای روز طبیعت بود.
او با اشاره به مجموعه اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری منطقه ۶ در ایام نوروز گفت: اعزام کاروان راهیان نور در روز اول فروردین و تهرانگردی خانواده های محترم شهدای منطقه از جمله برنامه های فرهنگی صورت گرفته در طول ایام نوروز بود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.12)
1254.1
1.50
مثقال طلا (%0)
498450
0
سکه امامی (%0)
1199300
0
دلار (%0)
3772
0
یورو (%0)
4444
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.