ت
کد خبر: 128832

کمک ۶۵۰ میلیون ریالی چادرملو به کتابخانه نابینایان یزد

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان یزد از اجابت درخواست این انجمن و کمک ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد. به گزارش تجارت‌نیوز ،«محمدعلی دست‌افشان» با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز کتابخانه نابینایان یزد به یک دستگاه چاپگر برای تولید منابع بریل مورد نیاز خود، شرکت معدنی و صنعتی

سرویس جامعه -

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان یزد از اجابت درخواست این انجمن و کمک ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد.
به گزارش تجارت‌نیوز ،«محمدعلی دست‌افشان» با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز کتابخانه نابینایان یزد به یک دستگاه چاپگر برای تولید منابع بریل مورد نیاز خود، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با پاسخ مثبت به این درخواست، نیاز این کتابخانه را تامین کرد.

وی تصریح کرد: پرداخت مبلغ ۶۵۰ میلیون ریالی از سوی شرکت چادرملو، کمک بزرگی به تأمین منابع بریل کتابخانه نابینایان یزد می‌کند و بخش اعظمی از نیازهای اطلاعاتی روشندلان عضو کتابخانه از این طریق مرتفع خواهد شد.
مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان همچنین خواستار توجه و عنایت هر چه بیشتر خیران نیک‌اندیش یزدی به تأمین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کتابخانه‌های استان شد و ابراز امیدواری کرد که خیران در کنار ساخت فضاهای کتابخانه‌ای، تجهیز، شاداب‌سازی و تأمین منابع مورد نیاز کتابخانه‌ها را نیز مورد توجه قرار دهند.

گفتنی است با کمک نقدی ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت چادرملو به کتابخانه نابینایان یزد، دو دستگاه چاپگر بریل و یک دستگاه صحافی حرارتی تهیه و در اختیار این کتابخانه قرار گرفته است.
کتابخانه نابینایان یزد هم اکنون ۵۹۱ نفر عضو فعال دارد و تعداد منابع بریل این کتابخانه نیز دو هزار و ۳۲ نسخه و منابع صوتی آن نیز هفت هزار عنوان است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.25)
1286.9
3.20
مثقال طلا (%0.33)
517800
17,000
سکه امامی (%0.13)
1212200
16,000
دلار (%0.13)
3838
50
یورو (%0.39)
4579
180

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.