ت
کد خبر: 128576

مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری از ایده ها و مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری استفاده می شود. به گزارش تجارت نیوز، سید عباس طباطبایی با اشاره به وجود ۱۹ دانشگاه و مرکز علمی در این منطقه افزود: اداره آموزش های

سرویس جامعه -

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری از ایده ها و مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری استفاده می شود.
به گزارش تجارت نیوز، سید عباس طباطبایی با اشاره به وجود ۱۹ دانشگاه و مرکز علمی در این منطقه افزود: اداره آموزش های شهروندی این معاونت در نظر دارد با استفاده از ظرفیت علمی دانشجویان و با هدف ارتقای کیفیت زندگی در محله های مرکزی پایتخت بر مبنای طرح های نوین دانش محور؛ از ایده های دانشجویان و فارغ التحصیلان برای پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری در تمام زمینه ها بهره مند شود و آن ها را به مشارکت دعوت کند.
طباطبایی ادامه داد: از ایده های دانشجویان در موضوعات مرتبط با مدیریت شهری، محیط زیست ، آموزش، نگهداشت شهر و امور اجتماعی و فرهنگی استفاده خواهد شد و در صورت عملیاتی شدن طی قراردادی با آنان به مرحله اجرا در می آید.
به گفته طباطبایی این اقدام که از فروردین امسال آغاز شده و قرار است؛ از دانش و تخصص دانشجویان و فارغ التحصیلان برای اجرای برنامه های آموزشی، اجتماعی و برنامه های راهبردی مدیریتی، مدیریت سراهای محلات و پیشبرد بهتر امور فرهنگی و آموزشی استفاده شود.
بر اساس این گزارش اداره آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ هم اکنون در حال تدوین بانک اطلاعاتی از صاحبان ایده های مدیریت شهری است و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این طرح با شماره ۵۵۴۰۰۹۹۸ تماس بگیرند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.8
2.80
مثقال طلا (%0.59)
500450
29,500
سکه امامی (%0.57)
1209450
69,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.