کد خبر: 150745

به دلیل اعتراض کاربران

مصوبه اینترنت نامحدود بررسی می‌شود

 وزیر ارتباطات از تشکیل کمیته بررسی مجدد مصوبه فروش اینترنت نامحدود و توقف فروش اینترنت حجمی خبر داد و گفت: کاربران بر این تصور هستند که اینترنت نامحدود به ضرر آن‌ها خواهد بود ولی این‌گونه نیست.

سرویس تکنولوژی -

محمود واعظی در جمع خبرنگاران در مورد توقف اجرای مصوبه اینترنت نامحدود که اول مردادماه توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تصویب رسیده بود گفت: تصمیمی که در این مصوبه گرفته شد به نفع کاربران بود و ما می‌خواستیم با توقف فروش اینترنت حجمی، اینترنت را با قیمت بهتری به کاربران ارائه کنیم  اما انعکاس این خبر طوری بود که کاربران فکر کردند این مصوبه به ضررشان است.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، وی با بیان اینکه کاربران تا پیش از این برای خرید حجم اینترنت به صورت خرد خرد پول پرداخت می‌کردند ادامه داد: به همین علت متوجه نمی‌شدند که در ماه هزینه زیادی جهت خرید حجم اینترنت پرداخت می‌کردند.

در مصوبه اینترنت نامحدود شرایطی را فراهم کرده‌ایم که کاربر با پرداخت ۱۰ هزار تومان ۶ گیگابایت اینترنت داخلی و ۳ گیگابایت اینترنت بین‌الملل مصرف کند، اما به نظرش این قیمت بالا بود.

واعظی در پاسخ به این سوال که تحلیل‌ها نشان می‌دهد که این مصوبه افزایش قیمت بیش از ۵۰ درصدی را برای اینترنت بین‌الملل کاربران به همراه خواهد داشت تاکید کرد: خیر. این موضوع اصلا درست نیست و ما در مصوبه اول مردادماه از هر لحاظ قیمت را برای کاربران کاهش دادیم.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1329.9
0.0
مثقال طلا (%0.93)
628800
5800
سکه امامی (%2.18)
1511000
32200
دلار (%0.47)
4479
21
یورو (%0)
5523
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.