ت
کد خبر: 132334

معدن کردستان فعال است / کارگران مشغول کارند

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور اعلام کرد که معدن سنگ آهن کردستان فعال بوده و کارگران این معدن مشغول کار هستند.

سرویس کسب‌وکار -

به گزارش تجارت‌نیوز، در پی انتشار خبری با عنوان «بیکاری ۱۰۰ کارگر معدن»، این شرکت جوابیه‌ای به این شرح ارسال کرد:

با توجه به خبر منتشر شده توسط آن خبرگزاری با عنوان «بیکاری ۱۰۰ کارگر معدن» بدین وسیله تکذبیه خبر منتشره به همراه پاره‌ای توضیحات ارسال می‌گردد. لطفا ترتیبی اتخاذ فرمائید تا طبق قانون مطبوعات در آن رسانه محترم منتشر شود.

به استحضار مردم شریف خصوصا جامعه مدنی ایران می‌رساند در ابتدای سال ۱۳۹۶، با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران فاز دوم کارخانه کنسانتره شهرک در استان کردستان افتتاح گردیده و در سال تولید و اشتغال علاوه بر تثبیت اشتغال ۱۹۰ نفر در این معدن ۷۰ نفر نیروی جوان به مجموعه شرکت اضافه گردیده است.

در روزهای غم‌انگیز درگذشت جمعی از معدنکاران معدن گلستان و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا به نظر می‌رسد استفاده از تیتر عوام‌فریبانه و انتشار این نوع اخبار کذب بیشتر به منظور استفاده سیاسی در فضای موجود است و نتیجه‌ای جز تشویش اذهان عمومی ندارد از این رو ضمن تکذیب خبر فوق به اطلاع می‌رساند همانگونه که بیان شد نه تنها هیچ کسی در این مجموعه بیکار نگردیده است بلکه از ابتدای سال تا به امروز ۷۰ نفر به مجموعه همکاران شرکت اضافه شده است.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.4)
1286.3
5.10
مثقال طلا (%0.04)
514300
2,000
سکه امامی (%0.24)
1211200
29,000
دلار (%0)
3830
0
یورو (%0.11)
4541
50
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.