ت
کد خبر: 128087

مهار آبگرفتگی های احتمالی در معابر شمال شرق تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح فوریتی لایروبی و پاکسازی مسیل ها و کانال ها خبر داد و گفت: با آغاز نخستین بارش های بهاری معابر برای تردد شهروندان باز است. به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: با توجه به افزایش بارش های بهاری و به منظور

سرویس وبگردی -

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح فوریتی لایروبی و پاکسازی مسیل ها و کانال ها خبر داد و گفت: با آغاز نخستین بارش های بهاری معابر برای تردد شهروندان باز است.
به گزارش تجارت نیوز،حسین سیگارودی در این باره گفت: با توجه به افزایش بارش های بهاری و به منظور جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی در سطح معابر، طرح فوریتی لایروبی و رسوب برداری کانال ها و مسیل ها در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.
وی افزود: در حال حاضر ۴ مسیل و ۱۸ کانال فعال منطقه پاکسازی، لایروبی و رسوب برداری شده است.
معاون خدمات شهری منطقه در ادامه گفت: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و طغیان احتمالی کانال ها و سهولت تردد عابران پیاده، طی ۲ مرحله این طرح فوریتی در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری اجرا خواهد شد.
وی اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی از منطقه را عامل مهمی در کاهش مشکلات آبگرفتگی دانست و در پایان افزود: در این پروژه بیش از ۱۵۰ هکتار از فضاهای زیرزمینی منطقه بهسازی می شود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.37)
1246.9
4.60
مثقال طلا (%0.06)
493700
3,000
سکه امامی (%0.01)
1204600
1,000
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.