کد خبر: 144220

امیر عابدینی برکنار شد

نارضایتی از عملکرد کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال

عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال گفت که اعضای هیات رئیسه از عملکرد کمیته بازاریابی و اقتصادی رضایت نداشت و تصمیم به خاتمه همکاری با امیر عابدینی گرفت.

سرویس تجارت نیوز -

عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال از عملکرد کمیته بازاریابی و اقتصادی رضایت نداشت، در جلسه دو ماه گذشته عدم رضایت خود را به اطلاع ریاست فدراسیون رساند و بنا شد که ایشان اقداماتی را انجام دهند. ضمن اینکه امیر عابدینی مدت یک ماه است که در این کمیته فعالیت نمی‌کند و خارج از کشور به سر می‌برد، خواهان تغییر روند و وضعیت این کمیته به منظور توسعه و تقویت هر چه بیشتر شدیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، او در پایان گفت: بر همین اساس، هیات‌رئیسه تصمیم گرفت که به همکاری با عابدینی خاتمه داده و مقرر شد هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال در قالب یک توافقنامه تبلیغات محیطی و حق پخش را با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، عمل کند. همچنین به بررسی قراردادهای شرکت فناپ پرداختیم و مواردی که در رابطه با موضوعات مختلف با این شرکت وجود داشت را بررسی کردیم.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.01)
1335.5
0.1
مثقال طلا (%0)
735800
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.