ت
کد خبر: 140035

نیم‌میلیون سهامدار عدالت شماره حساب اشتباه دادند

تعداد ۵۰۰ هزار شماره شبای بانکی اشتباهی توسط مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت وارد سامانه این سهام شده که برای این دسته از افراد، پیامکی جهت اطلاع ارسال شده است تا دوباره یک شماره شبای جدید در سامانه سهام عدالت به ثبت برسانند.

سرویس اقتصاد کلان -

در گزارش تجارت‌نیوز آمده است، آمارهای جدید از سامانه سهام عدالت حاکی‌ست که در مدت دو ماه گذشته که از فعالیت این سامانه و دریافت شماره شبای بانکی از مشمولان سهام عدالت می‌گذرد تاکنون تعداد ۲۷ میلیون شبای بانکی توسط مشمولان در سامانه سهام عدالت به ثبت رسیده است.

همچنین از این تعداد شماره شبای واردشده توسط مشمولان، تعداد ۲۳٫۵ میلیون شماره شبای بانکی پس از بررسی به تایید رسیده و تاییدیه آن در سامانه سهام عدالت قابل مشاهده است.

افزون بر این پس از بررسی‌های انجام‌شده تعداد ۵۰۰ هزار شماره شبای بانکی نیز تایید نشده و اعلام عدم تایید آن در سامانه قابل مشاهده است که در این زمینه برای این دسته از افراد پیامکی جهت اطلاع ارسال شده است تا دوباره یک شماره شبای جدید در سامانه سهام عدالت به ثبت برسانند.

این گزارش می‌افزاید: تعداد ۳ میلیون شبای بانکی واردشده توسط مشمولان سهام عدالت نیز در دست رسیدگی نزد سیستم بانکی و بانک‌های کشور است که به‌زودی نتیجه تایید آن در سامانه اعلام خواهد شد.

بنابر اعلام سازمان خصوصی‌سازی هیچ‌گونه تاخیر در فرآیند بررسی شبای بانکی مشمولان وجود ندارد و راستی‌آزمایی شماره‌های شبای مشمولان طبق زمان‌بندی پیش‌بینی شده در حال انجام است.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.54)
1292.2
7.00
مثقال طلا (%0.1)
514100
5,000
سکه امامی (%0.56)
1214100
68,000
دلار (%0.05)
3830
20
یورو (%0.02)
4536
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.