ت
کد خبر: 128462

هجمه های انتخاباتی مانع خدمتگزاری به مردم نشود

شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده از سوی شهرداری تهران طی یک دهه گذشته بی نظیر بوده است گفت: به خاطر نزدیک بودن به زمان انتخابات ممکن است این زحمات آنچنان که باید قدر نهاده نشود اما ما هیچ کاری جز خدمت به مردم نداریم و باید مراقب باشیم هجمه های

سرویس وبگردی -

شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده از سوی شهرداری تهران طی یک دهه گذشته بی نظیر بوده است گفت: به خاطر نزدیک بودن به زمان انتخابات ممکن است این زحمات آنچنان که باید قدر نهاده نشود اما ما هیچ کاری جز خدمت به مردم نداریم و باید مراقب باشیم هجمه های انتخاباتی مانع خدمتگزاری به مردم نشود .

به گزارش تجارت نیوز، عظیم بابایی در بازدید از ادارات منطقه و در جمع کارکنان گفت: فرصتی که برای خدمت رسانی در اختیار ما قرار گرفته است باید اجر نهیم و از هیچ خدمتی برای مردم کوتاهی نکنیم.

بابایی با بیان اینکه مردم ما قدرشناس هستند، گفت: این مردم، مردم زمان جنگ و انقلاب هستند و هرجا که به آن ها خدمتی ارائه شود به خوبی آن را دیده و سپاسگزار آن هستند.

شهردار منطقه ۶ اضافه کرد: باید از این جو برای خدمت به مردم بهره برده و محیط آرام و پر آسایشی را برای زندگی شهروندان مهیا کنیم.

بابایی با تاکید بر آنکه خدمت به مردم یک عنایت الهی است، اضافه کرد: با همت عالی شما ان شاء الله کارنامه خوبی داشته باشیم.

او با بیان اینکه نباید سستی در خدمت رسانی به مردم در شما ریشه بدواند، گفت: لازم است آگاه بوده و به رسالتی که ملت به امانت به ما سپرده اند توجه داشته و خدمتگزار باشیم.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.8
2.80
مثقال طلا (%0.62)
500600
31,000
سکه امامی (%0.57)
1209350
68,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.