ت
کد خبر: 134146

وزارت ارتباطات محدودسازی دسترسی به اینترنت و اینستاگرام را رد کرد

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرهایی درباره محدودسازی دسترسی به اینترنت و صفحه‌های اینستاگرام مربوط به یک خواننده یا یک خبرگزاری را تکذیب کرد.

سرویس تکنولوژی -

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد، شبکه پیام‌رسان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه) نوشت: در چند روز گذشته خبرهای مختلفی توسط رسانه‌های مخالف دولت درباره اعمال محدودیت دسترسی به اینترنت و صفحات اینستاگرام تولید و پخش شده است؛ از صفحه یک خواننده گرفته تا صفحه یک خبرگزاری.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هر گونه صافی‌گذاری (فیلتر) این صفحات را تکذیب می کند و از نظر فنی حذف اکانت از طریق صافی‌گذاری (فیلترینگ) امکان‌پذیر نیست.

با توجه به ابراز نظرهای غیر فنی و به دور از واقعیت برخی مسئولان امیدواریم این موضوع یک نمایشنامه سیاسی برای تخریب فعالیت‌های دولت نباشد.

در پایان دوباره هر گونه دخالت وزارت ارتباطات در ایجاد محدودیت در دسترسی به این صفحات به شدت تکذیب و تاکید می‌شود وزارت ارتباطات امین همه مردم ایران است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد «به طور طبیعی این تهمت‌ها پس از برگزاری شکوهمند انتخابات پیگیری حقوقی می‌شود و گزارش آن به استحضار مردم می‌رسد».

انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.25)
1286.9
3.20
مثقال طلا (%0.33)
517800
17,000
سکه امامی (%0.12)
1212100
15,000
دلار (%0.13)
3838
50
یورو (%0.39)
4579
180

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.