کد خبر: 144644

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت خبر داد

پرداخت بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طلب بیمارستان‌ها توسط بیمه سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: سال گذشته بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طلب بیمارستان‌ها از بیمه سلامت پرداخت شده است.

سرویس بانک و بیمه -

کبیر افزود: پرداخت طلب بیمارستان‌های کشور توسط بیمه سلامت امسال هم ادامه می‌یابد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیر عامل سازمان بیمه سلامت در ادامه بیان کرد: امسال سازمان بیمه سلامت در راستای اهداف مورد نظر خود، برنامه‌ای راهبردی با ۹۰ رویکرد تدوین کرده است که در این رویکردها ۹۰۰ برنامه استانی تعریف شده که در سیستان و بلوچستان حدود ۴۰ برنامه اجرایی خواهد شد.

وی افزود: با توجه به محرومیت در سیستان و بلوچستان، سازمان بیمه سلامت توجه خاصی به این استان دارد به گونه‌ای که از جمعیت حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفری آن حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به صورت رایگان تحت پوشش بیمه این سازمان قرار دارند.

کبیر اظهار کرد: بیمه سلامت همگانی و پوشش بیمه‌ای بیش از ۱۰ میلیون نفر از اقشار آسیب‌پذیر جامعه برگ زرینی از عملکرد دولت تدبیر و امید بود که توسط سازمان بیمه سلامت ایران در کشور اجرا و به عنوان مهم‌ترین عملکرد نظام بیمه‌ای در کشور به یادگار گذاشته شد.

وی تاکید کرد: بیمه سلامت همگانی مهم‌ترین رویکرد سازمان بیمه سلامت ایران در دولت تدبیر و امید است.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.