ت
کد خبر: 128174

کاهش تولیدات صنعتی اروپا در ماه فوریه

تولیدات صنعتی کشورهای منطقه یورو در ماه فوریه ۰٫۳ درصد و اتحادیه اروپا ۰٫۲ درصد کاهش یافت. به گزارش خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های دفتر آمار اروپا تولیدات صنعتی منطقه یورو که شامل ۱۹ کشور اروپایی است در ماه فوریه امسال نسبت به ژانویه ۰٫۳ درصد کاهش و در مقایسه با ماه فوریه سال گذشته

سرویس گزیده‌ها -

تولیدات صنعتی کشورهای منطقه یورو در ماه فوریه ۰٫۳ درصد و اتحادیه اروپا ۰٫۲ درصد کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های دفتر آمار اروپا تولیدات صنعتی منطقه یورو که شامل ۱۹ کشور اروپایی است در ماه فوریه امسال نسبت به ژانویه ۰٫۳ درصد کاهش و در مقایسه با ماه فوریه سال گذشته ۱٫۲ درصد افزایش یافته است.

تولیدات صنعتی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا نیز در ماه فوریه نسبت به ماه پیش از آن ۰٫۲ درصد کاهش و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲٫۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.

بر این اساس در ماه فوریه بیشترین کاهش تولید در ایرلند با ۱۵٫۵ درصد و بیشترین افزایش در بلغارستان و اسلوونی با ۳٫۶ درصد صورت گرفته است.

تولیدات صنعتی یونان نسبت به ماه فوریه سال گذشته با ۱۱٫۲ درصد افزایش بیشترین صعود و ایرلند با ۱۰ درصد کاهش بیشترین نزول را داشته است.

همچنین تولیدات صنعتی آلمان در ماه فوریه در بازه زمانی ماهانه ۱٫۸ و در بازه زمانی سالانه ۱٫۶ درصد افزایش یافته است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.23)
1247.7
2.90
مثقال طلا (%0.59)
500450
29,500
سکه امامی (%0.57)
1209450
69,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.