ت
کد خبر: 133576

آغاز پیش ثبت‌نام استارتاپ‌ها در الکامپ بیست و سوم

سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه استارتاپ‌های علاقه‌مند به حضور در سالن الکام استارز می‌توانند از طریق سایت elecomstars.irannsr.org به پیش ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، ناصرعلی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اعلام این خبر، گفت: در الکامپ بیست و یکم، ۸۰ استارتاپ با حمایت کامل سازمان به نمایشگاه آمدند؛ پس از آن در الکامپ بیست و دوم ۲۵۰ استارتاپ موفق به حضور در نمایشگاه الکامپ شدند؛ این در شرایطی بود که بیش از ۶۰۰ استارتاپ متقاضی حضور در سالن الکام استارز بودند که به دلیل محدودیت فضای اختصاص یافته به الکامپ نتوانستند به الکامپ بیایند.

سعادت با تاکید بر اینکه امسال تمام فضای نمایشگاهی به الکامپ اختصاص خواهد یافت و هیچ نمایشگاهی همزمان با الکامپ برگزار نخواهد شد، گفت: اقداماتی که در سال‌های پیش در نمایشگاه آغاز کردیم امسال توسعه‌یافته و با کیفیت بهتری به الکامپ می‌آیند. با افزایش فضای الکامپ، بدون تردید سالنی بزرگ‌تر، با امکانات و کیفیت بهتر در اختیار الکام استارز قرار خواهد گرفت.

باقر بحری، مسئول کمیته اجرایی الکامپ بیست و سه هم با اعلام اینکه یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های نمایشگاه را به الکام استارز اختصاص خواهیم داد، گفت: سالن الکام استارز طبق روال دو سال گذشته با حضور کسب و کارهای نوپا، سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) و شتاب‌دهنده‌ها برپا خواهد شد. حمایت سازمان نیز همچنان طبق روال سال‌های گذشته موجود است، اما مبلغ اندکی جهت جلب مشارکت کسب و کارهای نوپایی که در فعالیت خود جدی هستند از آنها اخذ خواهد شد.

بحری در خصوص طرح سازمان برای یاری رساندن به استارتاپ‌ها برای یافتن منابع مالی، افزود: تغییراتی در مدل ارائه سخنرانی استارتاپ‌ها پیش‌بینی شده است. فرصت سخنرانی‌ها در سال گذشته به صورت عام برگزار شد، امسال قصد داریم این بخش را تقسیم‌بندی کنیم. برای مثال استارتاپ‌هایی که می‌خواهند برای سرمایه‌گذاران خطرپذیر استارتاپ خود را معرفی کنند یا حتی فرصتی به شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران می‌دهیم تا استارتاپ‌های مورد نظرشان را برای سخنرانی اعلام کنند.

او افزود: این امکان فراهم شده تا شتاب‌دهنده‌ها با استارتاپ‌های زیرمجموعه خودشان زیر یک پرچم در الکام استارز حضور یابند.

کسب و کارهای نوپای علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و سه که ۳۰ تیر ماه تا ۲ مرداد ماه برگزار می‌شود، با مراجعه به سایت elecomstars.irannsr.org می‌توانند، فرم‌های مرتبط را پر کرده و آمادگی خود را اعلام کنند.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.03)
1,261.30
0.40
مثقال طلا (%0.07)
4,985,500
3,500
سکه امامی (%0.03)
12,119,000
3,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.43)
42,360
180
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.