ت
کد خبر: 133879

امضای یادداشت تفاهم صندوق ضمانت صادرات ایران با مدیر عامل اتحادیه برن

سرویس کسب و کار -

مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران با موسسه بیمه اعتبار صادراتی فنلاند، Finnvera، یادداشت تفاهم همکاری امضا نمودند.

امضای یادداشت تفاهم صندوق ضمانت صادرات ایران با مدیر عامل اتحادیه برن

به گزارش تجارت‌نیوز، امضای این یادداشت تفاهم با موسسه فنلاندی که ریاست اتحادیه برن را نیز به عهده دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا بیش از ۱۰۰ کشور عضو این اتحادیه در این اجلاس حضور داشتند.

در این تفاهم‌نامه دو طرف در زمینه پوشش بیمه‌ای مشترک در کشور ثالث، تبادل اطلاعات اعتباری تجاری دو کشور و سایر حوزه‌های تسهیل‌کننده تجارت به توافق رسیدند.

سیدکمال سیدعلی در این جلسه ضمن ابراز ناخشنودی از درجه ریسک کشوری ایران خواستار بهبود رتبه ایران گردید و همتای فنلاندی آقای توپی وستری ابراز امیدواری کرد که همکاری‌های دو کشور در آینده نزدیک از طریق فعالیت سیستم بانکی گسترش یابد و در مورد ریسک کشوری، پارامترهای خوب اقتصادی ایران در کمیته مربوطه مد نظر قرار خواهد گرفت.

گفتنی است اجلاس بهاره اتحادیه برن در شهر کپنهاگ دانمارک در حال برگزاری است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.