ت
کد خبر: 133055

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه تولید ابزاردقیق اراک

وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه تولید ابزاردقیق صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در اراک بازدید کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مهندس محمدرضا نعمت‌زاده در ادامه سفر خود به استان مرکزی از کارخانه پارس جهد در شهرک صنعتی ایبک‌آباد اراک بازدید کرد.

در این بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از آخرین دستاوردهای تولیدی این کارخانه و جدیدترین تکنولوژی‌های تولید ابزاردقیق دیدن کرد.

گروه صنعتی پارس جهد تولیدکننده ۱۶ مدل انواع ابزاردقیق است که در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، مس و فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این کارخانه نزدیک به ۵۰ نفر از نیروهای متخصص سالانه بیش از ۴۵ هزار قطعه انواع ترموول، ریموت سیل، حسگر دما و ابزارهای دقیق سنجش فشار و… تولید می‌کنند.

مهندس نعمت‌زاده همچنین از کارخانه پوششگران پولاد که تولیدکننده ورق‌های گالوانیزه گرم است نیز بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید تعدادی از صنعت‌گران شهرک صنعتی ایبک‌آباد اراک با مراجعه به وزیر صنعت، معدن و تجارت مشکلات مربوط به خود را که بیشتر در حوزه امکانات رفاهی و محیط زیست بود با مهندس نعمت‌زاده در میان گذاشتند که وی با شنیدن این مشکلات دستور رسیدگی و پیگیری فوری در این رابطه را صادر کرد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.05)
1,261.10
0.60
مثقال طلا (%0.08)
4,985,000
4,000
سکه امامی (%0.03)
12,119,000
3,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.47)
42,380
200
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.