ت
کد خبر: 133065

وزیر صنعت در پاسخ به ادعای یکی از کاندیداها:

تهمت و افترای آقای میرسلیم را از مراجع قضایی پیگیری می‌کنم

سرویس کسب‌وکار -

وزیر صنعت، معدن و تجارت نسبت به ادعای میرسلیم، از کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام کرد که موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با رد ادعای کذب آقای میرسلیم، یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خصوص عضویت وی در هیات مدیره ۹۰ شرکت گفت: متاسفانه این کاندیدا با طرح این ادعای کذب نشان داد که به اصول اولیه اخلاقی پایبند نیست و این گونه می‌خواهد با جعل اخبار و تشویش اذهان عمومی با حیثیت افراد بازی کند.

مهندس نعمت‌زاده تاکید کرد: از طریق مراجع قضایی این ادعای دروغین باید اثبات شود و بنده در این زمینه اعاده حیثیت خواهم کرد.

وی تصریح کرد: در این چند ساله مدیریتم در وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ گونه مسوولیتی در هیات مدیره شرکت‌های دولتی و غیر دولتی نداشته‌ام و این مساله قابل اثبات است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.