ت
کد خبر: 134067

رئیس ایدرو:

حضور حداکثری مردم در انتخابات، تضمین کننده شادابی صنعت کشور است

سرویس کسب و کار -

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای در انتخاب رییس جمهور، خلق حماسه انتخاباتی، فضای مساعدی برای ارتقای سطح کسب و کار در حوزه صنعت را ایجاد می‌کند.

«منصور معظمی» امروز (چهارشنبه) اظهار داشت: انتخابات در ایران اسلامی، نشانه‌ای از مشارکت و حضور حداکثری مردم برای تقویت و تحکیم پایه‌های مردم‌سالاری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گفته این مقام مسوول، علاوه بر امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر مشارکت مردمی و انتخاب نمایندگان خود در بالاترین پست‌های اجرایی نظام و همچنین شوراهای شهری در سراسر کشور، تاکید ورزیده و آن را علامتی پویا و زنده از فهم و بصیرت والای ملت مسلمان ایران می‌دانند.

رییس ایدرو تصریح کرد: بدیهی است حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند با رقم زدن یک حماسه مردمی تازه، علائم مثبت و اطمینان‌بخشی را در مورد بهبود روند صنعت و تعاملات با شرکای خارجی در حوزه کسب و کار و انتقال دانش فنی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی و اجرای مگاپروژه ها، ارسال کند.

معظمی در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به مشارکت گسترده فعالان حوزه صنعت در سراسر کشور در انتخابات و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای، گفت: این حضور برای تداوم شادابی و نشاط و فعالیت اقتصادی و توسعه صنعتی بسیار تعیین‌کننده است و به فضل خدا، مردم ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، مانند همیشه، با خلق حماسه‌ای اعجاب‌انگیز و بی‌مانند، جهانیان را شگفت‌زده خواهند کرد.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.