ت
کد خبر: 133021

خرید تضمینی گندم به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن رسید

سرویس کسب و کار -

معاون داخلی بازرگانی دولتی گفت: تا به امروز خرید تضمینی گندم در ۸ استان به مرز یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن رسید.

حسن عباسی معروفان معاون داخلی بازرگانی با اشاره به آخرین وضعیت خرید تضمینی گندم و کلزا اظهار داشت: تا به امروز خرید تضمینی گندم در ۸ استان به مرز یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن رسید که این میزان در سامانه درج و به تدریج مطالبات گندمکاران پرداخت خواهد شد.

به گفته وی تا کنون بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران واریز و مابقی به مرور نیز پرداخت خواهد شد.

عباسی معروفان ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما و اوج برداشت محصول خرید تضمینی گندم به هر میزانی بدون هیچ گونه مشکلی انجام می‌شود.

معاون داخلی بازرگانی دولتی با اشاره به آخرین وضعیت خرید تضمینی کلزا بیان کرد: تا کنون بیش از ۲۶ هزار تن کلزا از کشاورزان خریداری شده که مطالبات کلزاکاران بلافاصله پس از ورود به سامانه پرداخت می‌شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.