ت
کد خبر: 133592

دستورالعمل ده گروه کالایی برای مبارزه با قاچاق به زودی نهایی و منتشر می‌شود

سرویس کسب و کار -

در پی درج خبری نادرست در روزنامه همشهری با عنوان تعلل در مبارزه با قاچاق کالا مدیر کل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت این خبر را به شدت تکذیب کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از آنکه روزنامه همشهری در شماره اخیر خود درباره قاچاق کالا نوشت که دستورالعمل مبارزه با قاچاق باید حداکثر تا هفته گذشته آماده می‌شد و در این خصوص دولت به تعلل در زمینه مبارزه با قاچاق متهم شد، عباس تابش مدیر کل دفتر امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: این خبر صحت ندارد و دستورالعمل مربوطه پس از تایید کارگروه علمی جهت اطلاع عموم منتشر می‌شود.

وی افزود: این دستورالعمل مربوط به ده گروه کالایی است و مراحل نهایی بررسی را طی می‌کند و پس از تایید نهایی جهت اطلاع همگان منتشر می‌شود.

در هفته‌های اخیر رسانه‌های همسو با جریان مخالف دولت از هر موضعی به تخریب دولت یازدهم پرداخته‌اند که این قبیل رویکردها در روزنامه همشهری تنها یکی از صدها مورد روزهای گذشته است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.