ت
کد خبر: 127589

آغاز خرید تضمینی پیاز

خرید تضمینی محصول پیاز کشاورزان در مراکز خرید استان هرمزگان توسط شبکه تعاون روستایی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی هرمزگان، سیروس اسدپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور حمایت از کشاورزان و بر اساس اعلام رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منضم به ابلاغیه وزیر جهاد

خرید تضمینی محصول پیاز کشاورزان در مراکز خرید استان هرمزگان توسط شبکه تعاون روستایی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی هرمزگان، سیروس اسدپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور حمایت از کشاورزان و بر اساس اعلام رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منضم به ابلاغیه وزیر جهاد کشاورزی خرید تضمینی محصول پیاز کشاورزان هرمزگانی از ابتدای سال جدید آغاز شد.

وی تصریح کرد: ۱۰ مرکز خرید در شهرستان های بندرعباس، رودان و میناب طبق شرایط دستورالعمل اقدام به خرید محصول پیاز کشاورزان می کنند.

وی با بیان اینکه قیمت خرید پیاز تحویل در مراکز ۲۷۸۴ ریال است، بیان کرد: پیاز خریداری شده باید مرغوب، سالم و بدون آفت زدگی، خاک، مواد خارجی و عاری از لهیدگی و عدم نیاز به سورت باشد همچنین وزن هر پیاز کمتر از ۴۰ گرم نباشد و در بسته بندی مناسب و سالم تحویل در مراکز از کشاورز خریداری می شود.

اسدپور، تنظیم بازار، پر کردن خلاء محصول در بازار مصرف، افزایش قیمت پیاز و کوتاه کردن دست دلالان از را از عمده اهداف خرید تضمینی پیاز عنوان کرد.

وی با بیان اینکه خرید تضمینی پیاز تا پانزدهم خردادماه ادامه دارد پیش بینی کرد میزان ۱۵ هزار تن پیاز از کشاورزان هرمزگانی خریداری شود.

 

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.