ت
کد خبر: 127565

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب اقدام ارزنده شهرداری تهران است

سرویس صنعت و معدن -

شهردار مشهد گفت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب مجموعه بسیار کاملی است و شهردار تهران اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب، صولت مرتضوی شهردار مشهد در رابطه با نمایشگاه شهر آفتاب اظهارداشت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب که در جوار حرم مطهر قرار

شهردار مشهد گفت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب مجموعه بسیار کاملی است و شهردار تهران اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهر آفتاب، صولت مرتضوی شهردار مشهد در رابطه با نمایشگاه شهر آفتاب اظهارداشت: نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب که در جوار حرم مطهر قرار گرفته، مجموعه بسیار خوبی است و از این رو شهردار تهران اقدامات بسیار ارزنده ای در این مجموعه انجام داده است.

وی افزود: با توجه به اینکه نمایشگاه بین المللی تهران در مرکز شهر قرار دارد؛ بر این اساس شهروندان با مشکلات متعدد زیست محیطی و ترافیکی مواجه بودند؛ از این رو شهرداری تهران اقدام ارزنده ای انجام داده است .

مرتضوی عنوان کرد: نمایشگاه شهر آفتاب در یکی از محوری ترین و موثرترین ورودی های تهران قرار گرفته و انتخاب این محل و بهره برداری از آن کار مبارکی است که از آن استقبال می کنیم.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.