ت
کد خبر: 133919

نمایشگاه دائمی کالاهای ایرانی در تاجیکستان

سرویس کسب و کار -

نمایشگاه دائمی کالاها و خدمات جمهوری اسلامی ایران در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان افتتاح شد.

نمایشگاه دائمی کالاهای ایرانی در تاجیکستان

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد در مراسم افتتاح این نمایشگاه موسوم به الماس، «حجت‌الله فغانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، عبدالفیض عطایف، سخنگوی سابق وزارت خارجه این کشور و امام‌زاده سفیر سابق تاجیکستان در ایران و جمعی از تجار و بازرگانان ایرانی و تاجیک افتتاح شد.

تجهیزات ساختمانی، محصولات غذایی، مواد شوینده، دارو، فرش و صنعت کفش از جمله کالاها و خدماتی است که در این نمایشگاه دائمی توسط شرکت‌های ایرانی ارائه می‌شوند.

به گفته عبدالرضا محمدی مدیر این مجموعه، در حال حاضر ۲۴ شرکت ایرانی محصولاتشان را در این مرکز تجاری ارائه داده‌اند که در آینده تعدادشان افزایش خواهد یافت.

هدف از ایجاد این مجموعه، نمایش توانمندی‌های جمهوری اسلامی در تولید کالاهای با کیفیت با قیمت مناسب و ایجاد پل ارتباطی بین تولیدکنندگان ایرانی و مصرف‌کنندگان تاجیکی به طور مستقیم و بی‌واسطه اعلام شد.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.