ت
کد خبر: 132674

همکاری شرکت ژاپنی برای تامین صنعت پتروشیمی ایران حتی در زمان تحریم

سرویس کسب‌وکار -

شرکت خدمات بین‌المللی ژاپن، یک شرکت تامین‌کننده کالاهای صنعتی علی‌رغم تحریم‌ها با ایران همکاری می‌کرد و همچنان به همکاری با صنعت پتروشیمی ایران ادامه می‌دهد.

به نقل از ترند، شرکت خدمات بین‌المللی ژاپن، یک شرکت تامین‌کننده کالاهای صنعتی همچنان به همکاری با صنعت پتروشیمی ایران ادامه می‌دهد.

رضا یارمحمدی، مدیر این شرکت در تهران به ترند گفت: «ما نخستین شرکتی هستیم که به طور موثر تامین صنعت پتروشیمی ایران را آغاز کردیم. ما شرکت پتروشیمی بندر امام، یکی از بزرگ‌ترین‌ها در ایران را تامین و به بازسازی آن کمک کردیم. حتی با وجود تحریم‌ها، از فروشنده ژاپنی کالا دریافت کردیم.»

محمد کاظمی یکی از اعضای هیئت مدیره گفت در عین حال هر چند این شرکت تلاش کرد تا اکثر تامین‌کنندگان را به ادامه همکاری با ایران متقاعد کند اما برخی شرکت‌ها به علت ارتباط با آمریکا از این کار صرف نظر کردند.

وی افزود: «برای مثال وقتی در زمان تحریم از شرکت هیتاچی استعلام می‌کردیم، پاسخ ما را نمی‌دادند و به تحریم‌ها اشاره می‌کردند اما پس از لغو تحریم‌ها پیشنهاداتی ارائه دادند و آمادگی برای همکاری را اعلام کردند.»

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.