ت
کد خبر: 132571

ورود ۳ خودرو جدید تا پایان سال به بازار

سرویس کسب و کار -

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: تا پایان امسال ۳ خودرو جدید در صنایع خودروسازی کشور تولید و روانه بازار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، منصور معظمی با بیان اینکه مردم ایران به تدریج از نتایج سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در صنعت خودرو کشور بهره‌مند می‌شوند، اظهار داشت: برزیل یکی از کشورهایی است که فرصت‌های فراوانی در صنعت خودرو و قطعه‌سازی دارد و به همین خاطر، میزبان شرکت‌های برزیلی برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در صنعت قطعه‌سازی در ایران و در سطح منطقه هستیم.

وی گفت: ایدرو به دنبال بنگاه‌داری و در اختیار داشتن صد درصد سهام نیست، سیاست ایدرو توسعه صنعتی کشور از طریق مشارکت با بخش خصوصی داخلی و خارجی است.

معظمی افزود: تاکنون ۶ قرارداد با شرکت‌های خارجی در صنعت خودرو منعقد شده است که پژو ۲۰۰۸ نخستین محصول مشترک ایران و فرانسه هفته گذشته رونمایی و وارد بازار شد.

وی گفت: باتوجه به تصمیماتی که در صنعت خودرو گرفته شده، خیلی به آینده خوش‌بین هستم و امیدوارم مردم از محصولات جدید به ویژه از کیفیت و قیمت آنها راضی باشند.

سفیر برزیل در ایران هم با بیان اینکه نقش ما تسهیل روابط بین شرکت‌ها و بنگاه‌های برزیل و ایران است، گفت: علاقه بسیار زیادی بین بخش خصوصی و دولتی دو کشور برای توسعه همکاری‌ها وجود دارد و با توجه به ارتباطات خیلی خوبی از سال گذشته شکل گرفته و امیدوارم علاوه بر روابط تجاری، فعالیت‌های مربوط به سرمایه‌گذاری هم میان دو کشور گسترش یابد.

رودریگوسانتوس افزود: ما نه تنها باید همکاری‌ها را با ایران افزایش دهیم؛ بلکه این همکاری‌ها را تقویت و برای دوره زمانی طولانی تعریف کنیم و ایدرو می‌تواند به بخش خصوصی برزیل کمک کند.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.