رضایی کوچی گفت: با ورود جدی راه آهن کشور به موضوع توسعه دوخطه‌ها و همچنین توسعه همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی، توجه دولت و مجلس به آن بیش از گذشته است. رییس کمیسیون عمران مجلس افزود: با توجه به بهره‌وری بالا در بخش ریلی و همچنین کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، مجلس ورود جدی به مباحث

رضایی کوچی گفت: با ورود جدی راه آهن کشور به موضوع توسعه دوخطه‌ها و همچنین توسعه همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی، توجه دولت و مجلس به آن بیش از گذشته است.

رییس کمیسیون عمران مجلس افزود: با توجه به بهره‌وری بالا در بخش ریلی و همچنین کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، مجلس ورود جدی به مباحث مختلف ریلی دارد.

وی با بیان اینکه در تخصیص منابع مجلس و دولت خوب عمل نکرده است، اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه منابع خوبی را برای حوزه ریلی پیش بینی کردیم.

رضایی کوچی خاطر نشان کرد:در صورتی که دولت منابع کافی را اختصاص دهد، حرکت های قابل توجهی در صنعت ریلی شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم جهرم یادآور شد:به آینده راه آهن کشور خوشبین هستم و در خصوص اصلاح ساختار راه آهن تلاش‌هایی را خواهیم کرد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.