ت
کد خبر: 132541

۷۰ درصد مشمولان سهام عدالت صورت‌حساب خود را دریافت کردند

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: تاکنون ۳۱ میلیون و ۶۰۰ هزار مشمول برای دریافت صورت‌حساب سهام عدالت به سامانه مراجعه کرده اند که حدود ۷۰ درصد مشمولان را تشکیل می‌دهند.

سرویس بازار -

به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی‌سازی و به گزارش تجارت‌نیوز، سیدجعفر سبحانی اظهار داشت: از ۱۷ اسفند پارسال تا ۱۶ اردیبهشت جاری ۳۱ میلیون و ۶۰۰ هزار مشمول برای دریافت صورت‌حساب به سامانه مراجعه کرده‌اند که حدود ۷۰ درصد مشمولان را تشکیل می‌دهند.

وی درباره اینکه چه تعداد از مشمولان درخواست پرداخت سهم واریزی خود را برای آزاد کردن سهام داشته‌اند، گفت: در این زمینه عدد دقیقی وجود ندارد زیرا برخی درخواست صورت‌حساب می‌کنند اما تا زمان واریز مبلغ مورد نظر ممکن است تعلل کنند.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: در ضوابط قبلی مقرر شده بود که افراد در دو نوبت قبل و بعد از نوروز ۹۶ بتوانند سهم خود را به حساب سازمان خصوصی‌سازی واریز کنند که محدودیت‌هایی را به لحاظ میزان پرداخت برای افراد به وجود می‌آورد.

سبحانی ادامه داد: در اصلاحات نرم‌افزاری صورت گرفته، افراد می‌توانند هر ماه بخشی از سهم خود را واریز کنند تا سهام آنها آزاد شود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.27)
1286.6
3.50
مثقال طلا (%0.33)
517800
17,000
سکه امامی (%0.12)
1212000
14,000
دلار (%0.13)
3838
50
یورو (%0.39)
4579
180

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.