ت
کد خبر: 127710

آخوندی: راه آهن تهران ـ گرمسار امروز افتتاح می‌شود

سرویس اسلایدر -

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته ۲۵ بیمارستان در کشور افتتاح شد و در بهار امسال نیز ۱۰ بیمارستان دیگر به بهره‌برداری می رسد. «عباس آخوندی»در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: پروژه های زیادی در دولت یازدهم انجام شد که از آن جمله می توان به تکمیل و توسعه بندر چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته ۲۵ بیمارستان در کشور افتتاح شد و در بهار امسال نیز ۱۰ بیمارستان دیگر به بهره‌برداری می رسد.
«عباس آخوندی»در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: پروژه های زیادی در دولت یازدهم انجام شد که از آن جمله می توان به تکمیل و توسعه بندر چابهار که آماده بهره برداری است، اشاره کرد.
وی درباره اقدام های انجام شده در بخش حمل و نقل ریلی اظهار کرد: در حوزه راه آهن نیز شبکه های راه آهن در پنج استان جدید کشور نصب می شود و امروز (پنج شنبه) راه آهن تهران ـ گرمسار افتتاح می شود.
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: آزادراه های تهران – شمال، اراک – بروجرد، آزادراه جنوب غرب تهران، آزادراه اصفهان به شیراز نیز در دست اقدام است.
در ادامه وزیر راه و شهرسازی درباره دریافت عوارض در بزرگراه ها گفت: تنها در آزادراه ها عوارض دریافت می شود.
وی همچنین درباره قراردادهای شرکت آسمان برای خرید هواپیما از شرکت آمریکایی بوئینگ از خبرنگاران خواست تا موضوع را از این شرکت پیگیری کنند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.