ت
کد خبر: 127710

آخوندی: راه آهن تهران ـ گرمسار امروز افتتاح می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته ۲۵ بیمارستان در کشور افتتاح شد و در بهار امسال نیز ۱۰ بیمارستان دیگر به بهره‌برداری می رسد. «عباس آخوندی»در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: پروژه های زیادی در دولت یازدهم انجام شد که از آن جمله می توان به تکمیل و توسعه بندر چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته ۲۵ بیمارستان در کشور افتتاح شد و در بهار امسال نیز ۱۰ بیمارستان دیگر به بهره‌برداری می رسد.
«عباس آخوندی»در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: پروژه های زیادی در دولت یازدهم انجام شد که از آن جمله می توان به تکمیل و توسعه بندر چابهار که آماده بهره برداری است، اشاره کرد.
وی درباره اقدام های انجام شده در بخش حمل و نقل ریلی اظهار کرد: در حوزه راه آهن نیز شبکه های راه آهن در پنج استان جدید کشور نصب می شود و امروز (پنج شنبه) راه آهن تهران ـ گرمسار افتتاح می شود.
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: آزادراه های تهران – شمال، اراک – بروجرد، آزادراه جنوب غرب تهران، آزادراه اصفهان به شیراز نیز در دست اقدام است.
در ادامه وزیر راه و شهرسازی درباره دریافت عوارض در بزرگراه ها گفت: تنها در آزادراه ها عوارض دریافت می شود.
وی همچنین درباره قراردادهای شرکت آسمان برای خرید هواپیما از شرکت آمریکایی بوئینگ از خبرنگاران خواست تا موضوع را از این شرکت پیگیری کنند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.