ت
کد خبر: 133971

درخواست صندوق بین‌المللی پول از آلمان:

بیشتر سرمایه‌گذاری کنید

صندوق بین‌المللی پول از دولت آلمان درخواست کرد، به منظور افزایش پتاسیل رشد در این کشور و همین‌طور اتحادیه اروپا، حجم سرمایه‌گذاری خود را بیشتر کند.

درخواست صندوق بین‌المللی پول از آلمان: بیشتر سرمایه‌گذاری کنید

به نقل از یورونیوز، صندوق بین‌المللی پول از آلمان درخواست کرد، به منظور افزایش پتانسیل رشد در این کشور و همین‌طور اتحادیه اروپا، حجم سرمایه‌گذاری خود را بیشتر کند.

در گزارشی منتشرشده از سوی این نهاد بین‌المللی، سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های به‌روز و جدید، از جمله بهبود دسترسی به اینترنت، و همین‌طور برنامه‌های حمایت از کودکان و پناه‌جویان، به بزرگ‌ترین اقتصاد اتحادیه اروپا پیشنهاد شد.

اصلاحات ساختاری اقتصادی از جمله کاهش مالیات بر درآمد و افزایش درآمد کارمندان برای کمک به وضعیت اقتصادی اتحادیه اروپا و مهار تورم، از دیگر توصیه‌های صندوق بین‌المللی پول به دولت برلین بود.

همچنین، در این گزارش آمده است: استفاده بهینه از مازاد درآمد توسط دولت آلمان، می‌تواند پیامدهای مثبت اقتصادی برای اتحادیه اروپا به همراه داشته باشد.

در سال ۲۰۱۶، مازاد درآمد کشور آلمان برابر با ۸٫۳ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور اعلام شد.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.05)
1,261.10
0.60
مثقال طلا (%0.07)
4,985,500
3,500
سکه امامی (%0.04)
12,120,500
5,000
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.47)
42,380
200
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.