ت
کد خبر: 134114

شمارش معکوس سعودی‌ها برای ورود ترامپ

سرویس اسلایدر

دونالد ترامپ روز شنبه در نخستین سفر خارجی خود، از عربستان سعودی بازدید می‌کند.

شمارش معکوس عربستان سعودی برای ورود ترامپ

به نقل از بلومبرگ، دونالد ترامپ روز شنبه در نخستن سفر خارجی خود، آمریکا را به مقصد عربستان سعودی ترک می‌کند.

عربستان سعودی با راه‌اندازی وب‌سایتی، برنامه بازدیدها و ملاقات‌های دونالد ترامپ را اعلام کرده است. صفحه اصلی این وب‌سایت یک ساعت آنلاین به نمایش گذاشته است که لحظات باقی‌مانده تا ورود ترامپ به عربستان را محاسبه می‌کند.

براساس گزارش‌های اعلام‌شده، ترامپ قرار است روز یکشنبه در جلسه‌ای با رهبران اسلامی مناطق خاورمیانه، آسیا و آفریقا دیدار کند.

ملاقات با رهبران کشورهای عربستان سعودی، امارات متحده عربی، کویت، قطر، عمان و بحرین از دیگر برنامه‌های از پیش‌ تعیین‌شده ترامپ است.

برگزاری انجمن کسب‌وکار در ریاض که با حضور مدیران عامل چند شرکت مهم آمریکایی از جمله جنرال الکتریک و داو کمیکال انجام می‌شود، با ورود رئیس‌جمهور آمریکا به این کشور همزمان شده است.

بزرگ‌ترین شرکت نفتی عربستان سعودی، آرامکو، قصد دارد قراردادهایی با حداقل ده شرکت مهم آمریکایی امضا کند.

معاون ولیعهد، محمد بن سلمان پیش‌تر ادعا کرده بود، این شرکت به زودی کمتر از ۵ درصد از سهام خود را در عرضه اولیه واگذار می‌کند.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.1)
1,260.40
1.30
مثقال طلا (%0.05)
4,991,500
2,500
سکه امامی (%0.09)
12,105,000
10,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.36)
42,330
150
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.