ت
کد خبر: 139102

شکایت کاربران گلکسی اس ۸ از چشم‌درد و سرگیجه

سرویس تکنولوژی -

برخی از کاربران تلفن های جدید گلکسی S۸ اعلام کرده‌اند پس از استفاده از اسکنر قرنیه چشم این دستگاه درد شدید و احساس سرگیجه کرده‌اند.

به نقل از دیلی میل، برخی از کاربران تلفن‌های جدید گلکسی S۸ اعلام کرده‌اند پس از استفاده از اسکنر قرنیه چشم این دستگاه درد شدید و احساس سرگیجه کرده‌اند. کاربران در وب سایت Reddit نسبت به چشم‌درد پس از استفاده از اسکنر قرنیه چشم شکایت کرده‌اند.

به گفته کاربران این درد چنان عمیق است که برخی از آنها ترجیح داده‌اند سیستم احراز هویت موبایل را به اسکنر اثر انگشت تغییر دهند.

هر چند این شرکت اعلام کرده فناوری اسکنر قرنیه ایمن است، اما مطالعات نشان داده پروتئین موجود در لنز چشم نسبت به اشعه مادون قرمز به کار رفته در ابزارهای بیومتریک حساس است. در صورتی که چشم در برابر این نوع اشعه قرار گیرد، احتمال ابتلا به آب‌مروارید در فرد نیز وجود دارد.

این در حالی است که قرار بود تلفن جدید سامسونگ نجات بخش این شرکت باشد.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.