ت
کد خبر: 134146

وزارت ارتباطات محدودسازی دسترسی به اینترنت و اینستاگرام را رد کرد

سرویس تکنولوژی

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرهایی درباره محدودسازی دسترسی به اینترنت و صفحه‌های اینستاگرام مربوط به یک خواننده یا یک خبرگزاری را تکذیب کرد.

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد، شبکه پیام‌رسان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه) نوشت: در چند روز گذشته خبرهای مختلفی توسط رسانه‌های مخالف دولت درباره اعمال محدودیت دسترسی به اینترنت و صفحات اینستاگرام تولید و پخش شده است؛ از صفحه یک خواننده گرفته تا صفحه یک خبرگزاری.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هر گونه صافی‌گذاری (فیلتر) این صفحات را تکذیب می کند و از نظر فنی حذف اکانت از طریق صافی‌گذاری (فیلترینگ) امکان‌پذیر نیست.

با توجه به ابراز نظرهای غیر فنی و به دور از واقعیت برخی مسئولان امیدواریم این موضوع یک نمایشنامه سیاسی برای تخریب فعالیت‌های دولت نباشد.

در پایان دوباره هر گونه دخالت وزارت ارتباطات در ایجاد محدودیت در دسترسی به این صفحات به شدت تکذیب و تاکید می‌شود وزارت ارتباطات امین همه مردم ایران است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد «به طور طبیعی این تهمت‌ها پس از برگزاری شکوهمند انتخابات پیگیری حقوقی می‌شود و گزارش آن به استحضار مردم می‌رسد».

انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.09)
1,260.60
1.10
مثقال طلا (%0.09)
4,984,500
4,500
سکه امامی (%0.05)
12,122,000
6,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.43)
42,360
180
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.