بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی با قیمت هزار و۱۷۳ دلار و ۲۰ سنت بفروش رسید. به گزارش تجارت نیوز، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی نیز یک میلیون و ۱۸۵هزار تومان فروخته می شود. بر پایه این گزارش، هر قطعه نیم سکه

بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی با قیمت هزار و۱۷۳ دلار و ۲۰ سنت بفروش رسید.

به گزارش تجارت نیوز، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی نیز یک میلیون و ۱۸۵هزار تومان فروخته می شود.

بر پایه این گزارش، هر قطعه نیم سکه نیز ۶۱۰هزار تومان، ربع سکه ۳۲۲هزار تومان و سکه یک گرمی نیز ۲۱۰هزار تومان بفروش می رسد.

همچنین بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۱۴هزار و ۵۰۹ تومان است.

بنابر این گزارش امروز قیمت هر دلار در بازار آزاد ۳۹۶۰ تومان ، یورو ۴۲۷۰ تومان ، پوند نیز ۴۹۰۰ تومان ، درهم امارات ۱۱۱۰تومان ، لیر ترکیه ۱۱۵۵ تومان و هر درام ارمنستان نیز ۹٫۵۰تومان می باشد.

 

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.