ت
کد خبر: 133746

پیامک‌های وصل یارانه بی‌اساس است

سرویس اقتصاد کلان -

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد، پیامک‌هایی که به تازگی برخی شهروندان مبنی بر وصل یارانه دریافت کرده‌اند معتبر نیست و این سازمان با ارسال پیامی این مساله را به اطلاع این دسته از شهروندان رسانده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در روزهای گذشته برای برخی شهروندان پیامی ارسال شده است مبنی بر اینکه یارانه آنها از اردیبهشت ماه امسال دوباره برقرار می‌شود.

برخی خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری نیز با انتشار مطالب نادرست، این پیامک‌ها را اقدامی برای خرید رای مردم تلقی کردند.

اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با انتشار بیانیه‌ای این مطالب را بی‌اساس دانست و تاکید کرد، این سازمان بر اساس مقررات، موظف است اعتراض رسمی شهروندانی که یارانه آنها قطع شده را بررسی و در صورتی که مستحق دریافت یارانه باشند، بار دیگر یارانه آنها را برقرار کند و این پروسه ربطی به انتخابات ندارد.

بنا به اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها، هفتاد و پنجمین مرحله پرداخت یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶، ساعت ۲۴ امشب (سه شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.