ت
کد خبر: 127833

آسفالت ۲۵۰ معبر منطقه ۴ بهسازی و ترمیم شد

سرویس وبگردی -

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد. مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد.
مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران پیاده در سطح معابر، طرح استقبال از بهار ۹۶ در حوزه معاونت فنی و عمرانی در موضوعات لکه گیری آسفالت و مرمت نوارهای حفاری، درزگیری، کف کشی انهار، دریچه ، مرمت پیاده رو و کفپوش، لکه گیری مکانیزه و مرمت نهر، جداول و کانیو در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به پیش بینی بارش های بهاری و جلوگیری از آبگرفتگی معابر، مشکلات انهار ، جداول و کانیوها به همراه ۶۵ دریچه بهسازی و مناسب سازی شد.
وارسته با اشاره به مناسب سازی پیاده روها برای تردد بهینه عابران پیاده افزود: در طرح استقبال از بهار ۹۶ بیش از ۱۰۸ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع پیاده رو و کفپوش مرمت و مناسب سازی شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: همچنین در این طرح بهاری ۲۹۶ تن آسفالت در قالب لکه گیری معابر اصلی و فرعی در فضایی به مساحت ۱۳۳۱ تن آسفالت در محلات و بزرگراه ها پخش شد.
وی تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار ۹۶ حفاری ها با پخش ۵۴ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۲۴۲ متر مربع مرمت و بهسازی شد.
وارسته با اشاره به مناسب سازی معابر باغ پرندگان تهران گفت: به منظور رفاه حال گردشگران، ۲۴۹۰ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۱۷۵۰۰ متر مربع در فاز ۲ این مجموعه تفریحی و گردشگری پخش شد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.