معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد. مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد.
مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران پیاده در سطح معابر، طرح استقبال از بهار ۹۶ در حوزه معاونت فنی و عمرانی در موضوعات لکه گیری آسفالت و مرمت نوارهای حفاری، درزگیری، کف کشی انهار، دریچه ، مرمت پیاده رو و کفپوش، لکه گیری مکانیزه و مرمت نهر، جداول و کانیو در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به پیش بینی بارش های بهاری و جلوگیری از آبگرفتگی معابر، مشکلات انهار ، جداول و کانیوها به همراه ۶۵ دریچه بهسازی و مناسب سازی شد.
وارسته با اشاره به مناسب سازی پیاده روها برای تردد بهینه عابران پیاده افزود: در طرح استقبال از بهار ۹۶ بیش از ۱۰۸ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع پیاده رو و کفپوش مرمت و مناسب سازی شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: همچنین در این طرح بهاری ۲۹۶ تن آسفالت در قالب لکه گیری معابر اصلی و فرعی در فضایی به مساحت ۱۳۳۱ تن آسفالت در محلات و بزرگراه ها پخش شد.
وی تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار ۹۶ حفاری ها با پخش ۵۴ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۲۴۲ متر مربع مرمت و بهسازی شد.
وارسته با اشاره به مناسب سازی معابر باغ پرندگان تهران گفت: به منظور رفاه حال گردشگران، ۲۴۹۰ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۱۷۵۰۰ متر مربع در فاز ۲ این مجموعه تفریحی و گردشگری پخش شد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.