مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های سازمان خدمات اجتماعی در سال گذشته،برنامه‌ریزی و هزینه کرد بر اساس انجام فعالیت‌های مؤثر و ماندگار برای این سازمان را در سال جدید به‌عنوان یکی از اهداف مهم برشمرد. به گزارش تجارت نیوز،رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان از راه‌اندازی و تجهیز اتوبوس ایدز در سال جدید خبر

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های سازمان خدمات اجتماعی در سال گذشته،برنامه‌ریزی و هزینه کرد بر اساس انجام فعالیت‌های مؤثر و ماندگار برای این سازمان را در سال جدید به‌عنوان یکی از اهداف مهم برشمرد.
به گزارش تجارت نیوز،رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان از راه‌اندازی و تجهیز اتوبوس ایدز در سال جدید خبر داد و این موضوع را یکی از اهداف اصلی در حوزه معاونت حمایت‌های اجتماعی برشمرد و عنوان کرد :با توجه به اهمیت موضوع ایدز و شناخت نسبی اما همراه با ترس نسبت به این موضوع در بین جامعه، راه‌اندازی این سیستم می‌تواند کمک شایانی به شناخت بهتر و دقیق‌تر و آگاهی بیشتر شهروندان داشته باشد.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به موفقیت‌های کسب‌شده در خصوص کودکان محروم از آموزش‌های اجتماعی، نگاه ویژه به مراکز پرتو و توسعه این مراکز را در حوزه خدمات‌رسانی و مکانی در سطح مناطق دارای مراکز را یکی از مهم‌ترین اقدامات این معاونت در سال جدید اعلام کرد و عنوان نمود تلاش برای ارتقاء و پیشرفت این کودکان یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی سازمان است.
قدیمی استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها را در این حوزه بسیار حائز اهمیت برشمرد و تلاش همه معاونت‌ها برای جلب حمایت و مشارکت این گروه‌ها را در جهت رسیدن به اهداف سازمانی خواستار شد.
بررسی و پیگیری برای راه‌اندازی مهدکودک شبانه‌روزی و اقدام ویژه در حوزه مدد سراها نیز از دیگر پروژه‌های تعریف‌شده برای معاونت حمایت‌های اجتماعی در سال ۱۳۹۶ است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.