ت
کد خبر: 128579

اتوبوس شناخت بیماری ایدز راه اندازی شد

سرویس وبگردی -

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های سازمان خدمات اجتماعی در سال گذشته،برنامه‌ریزی و هزینه کرد بر اساس انجام فعالیت‌های مؤثر و ماندگار برای این سازمان را در سال جدید به‌عنوان یکی از اهداف مهم برشمرد. به گزارش تجارت نیوز،رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان از راه‌اندازی و تجهیز اتوبوس ایدز در سال جدید خبر

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های سازمان خدمات اجتماعی در سال گذشته،برنامه‌ریزی و هزینه کرد بر اساس انجام فعالیت‌های مؤثر و ماندگار برای این سازمان را در سال جدید به‌عنوان یکی از اهداف مهم برشمرد.
به گزارش تجارت نیوز،رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان از راه‌اندازی و تجهیز اتوبوس ایدز در سال جدید خبر داد و این موضوع را یکی از اهداف اصلی در حوزه معاونت حمایت‌های اجتماعی برشمرد و عنوان کرد :با توجه به اهمیت موضوع ایدز و شناخت نسبی اما همراه با ترس نسبت به این موضوع در بین جامعه، راه‌اندازی این سیستم می‌تواند کمک شایانی به شناخت بهتر و دقیق‌تر و آگاهی بیشتر شهروندان داشته باشد.
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی با اشاره به موفقیت‌های کسب‌شده در خصوص کودکان محروم از آموزش‌های اجتماعی، نگاه ویژه به مراکز پرتو و توسعه این مراکز را در حوزه خدمات‌رسانی و مکانی در سطح مناطق دارای مراکز را یکی از مهم‌ترین اقدامات این معاونت در سال جدید اعلام کرد و عنوان نمود تلاش برای ارتقاء و پیشرفت این کودکان یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی سازمان است.
قدیمی استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها را در این حوزه بسیار حائز اهمیت برشمرد و تلاش همه معاونت‌ها برای جلب حمایت و مشارکت این گروه‌ها را در جهت رسیدن به اهداف سازمانی خواستار شد.
بررسی و پیگیری برای راه‌اندازی مهدکودک شبانه‌روزی و اقدام ویژه در حوزه مدد سراها نیز از دیگر پروژه‌های تعریف‌شده برای معاونت حمایت‌های اجتماعی در سال ۱۳۹۶ است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.1)
4,972,500
5,000
سکه امامی (%0.1)
12,067,500
12,500
دلار (%0.16)
37,370
60
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.