ت
کد خبر: 128829

اجرای یک هزار مترمربع عملیات پیاده‌روسازی در قلب تهران

سرویس وبگردی -

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ از اجرای بیش از یک هزار مترمربع عملیات پیاده‌روسازی در سطح منطقه خبر داد و گفت: از ابتدای فروردین ماه و به منظور بهسازی معابر شهری و به منظور رفاه حال شهروندان عملیات تعمیر و بهسازی پیاده‌روهای معابر قلب پایتخت در دستور کار قرار گرفت. به گزارش تجارت‌نیوز، سیدرامین

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ از اجرای بیش از یک هزار مترمربع عملیات پیاده‌روسازی در سطح منطقه خبر داد و گفت: از ابتدای فروردین ماه و به منظور بهسازی معابر شهری و به منظور رفاه حال شهروندان عملیات تعمیر و بهسازی پیاده‌روهای معابر قلب پایتخت در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش تجارت‌نیوز، سیدرامین حسینی‌نژاد با بیان اینکه معابر تمام نقاط منطقه، متر به متر بررسی و به منظور بهسازی تعمیر و مرمت می‌شود، گفت: اصلاحات هندسی مورد نیاز به منظور رفاه حال افراد دارای معلولیت در روند عملیات پیاده‌روسازی مورد توجه قرار می‌گیرد.
حسینی‌نژاد تصریح کرد: در عملیات پیاده‌روسازی، دفع آب‌های سطحی ناشی از بارش باران لحاظ شده است.
او همچنین تصریح کرد: آسفالت‌ریزی، لکه‌گیری، روکش نوار حفاری و مرمت دریچه‌ها و سنگدال‌ها از اقدامات صورت گرفته در جریان مرمت و بهسازی پیاده‌روهای سطح منطقه است.
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ ادامه داد: پیاده‌روسازی معابر سطح منطقه بر اساس درخواست شهروندان و پیام‌های مردمی صورت می‌گیرد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.