ت
کد خبر: 128829

اجرای یک هزار مترمربع عملیات پیاده‌روسازی در قلب تهران

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ از اجرای بیش از یک هزار مترمربع عملیات پیاده‌روسازی در سطح منطقه خبر داد و گفت: از ابتدای فروردین ماه و به منظور بهسازی معابر شهری و به منظور رفاه حال شهروندان عملیات تعمیر و بهسازی پیاده‌روهای معابر قلب پایتخت در دستور کار قرار گرفت. به گزارش تجارت‌نیوز، سیدرامین

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ از اجرای بیش از یک هزار مترمربع عملیات پیاده‌روسازی در سطح منطقه خبر داد و گفت: از ابتدای فروردین ماه و به منظور بهسازی معابر شهری و به منظور رفاه حال شهروندان عملیات تعمیر و بهسازی پیاده‌روهای معابر قلب پایتخت در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش تجارت‌نیوز، سیدرامین حسینی‌نژاد با بیان اینکه معابر تمام نقاط منطقه، متر به متر بررسی و به منظور بهسازی تعمیر و مرمت می‌شود، گفت: اصلاحات هندسی مورد نیاز به منظور رفاه حال افراد دارای معلولیت در روند عملیات پیاده‌روسازی مورد توجه قرار می‌گیرد.
حسینی‌نژاد تصریح کرد: در عملیات پیاده‌روسازی، دفع آب‌های سطحی ناشی از بارش باران لحاظ شده است.
او همچنین تصریح کرد: آسفالت‌ریزی، لکه‌گیری، روکش نوار حفاری و مرمت دریچه‌ها و سنگدال‌ها از اقدامات صورت گرفته در جریان مرمت و بهسازی پیاده‌روهای سطح منطقه است.
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۶ ادامه داد: پیاده‌روسازی معابر سطح منطقه بر اساس درخواست شهروندان و پیام‌های مردمی صورت می‌گیرد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.