مديران ارشد شهرداری در كنار شهروندان از جشنواره تفريحي ورزشي «ورزش همه‌جا برای همه»در بوستان جوانمردان بازديد كردند. به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در خصوص این خبر گفت: جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا – برای همه» از روز بیستم تا سی‌ام فروردین ماه در پهنه غرب در حال برگزاری است و منطقه ۵

مديران ارشد شهرداری در كنار شهروندان از جشنواره تفريحي ورزشي «ورزش همه‌جا برای همه»در بوستان جوانمردان بازديد كردند.
به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در خصوص این خبر گفت: جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا – برای همه» از روز بیستم تا سی‌ام فروردین ماه در پهنه غرب در حال برگزاری است و منطقه ۵ در این جشنواره با برپایی غرفه‌های بازی‌های ساحلی – بازی‌های فکری و رایانه‌ای به صورت موثر و فعال شرکت دارد و در هفته اول اين جشنواره حدود بيست هزار نفر از غرفه‌های منطقه ۵ بازديد كردند.
شهردار منطقه ۵ در ادامه افزود: این جشنواره که همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ برگزار می‌شود مورد توجه بسیاری از شهروندان واقع شده و هر روزه تعداد کثیری از شهروندان به ویژه شهروندان ساکن در منطقه ۵ به صورت انفرادی و گروهی از این جشنواره بازدید می‌کنند و از امکانات متعدد ورزشی – تفریحی آن به صورت رایگان بهره‌مند می‌شوند.
وی تصریح کرد: برپایی اين نوع از جشنواره‌ها كه خود، موجبات شادی شهروندان را به همراه دارد با استقبال بی‌نظیری روبرو شده که حتی شهروندان نواحی در قالب چندین دستگاه اتوبوس در روز پنجشنبه و جمعه از جشنواره تفریحی ورزشی بوستان جوانمردان بازدید کردند.
گفتنی است رضایی، رئيس سازمان ورزش شهرداری تهران و دستگردی، مدير تفريحات سازمان ورزش شهرداری تهران در كنار ديگر شهروندان از اين جشنواره بازديد كردند که رضایی با تاكيد بر سياست‌های سازمان ورزش گفت: برگزاری جشنواره تهران زيبا در تعطيلات نوروز، برپایی ايستگاه‌های تفريحی ورزشی در یک هزار بوستان هم‌زمان با روز طبيعت و همچنين برگزاری جشنواره تفريحی-ورزشی «ورزش همه‌جا، برای همه» منجر به استقبال و حضور بيش از سه ميليون تن از شهروندان در یک ماه نخست سال جاری شده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.