ت
کد خبر: 128682

استقبال بی‌نظیر شهروندان از جشنواره «ورزش همه‌جا – برای همه»

مدیران ارشد شهرداری در کنار شهروندان از جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا برای همه»در بوستان جوانمردان بازدید کردند. به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در خصوص این خبر گفت: جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا – برای همه» از روز بیستم تا سی‌ام فروردین ماه در پهنه غرب در حال برگزاری است و منطقه ۵

مدیران ارشد شهرداری در کنار شهروندان از جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا برای همه»در بوستان جوانمردان بازدید کردند.
به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در خصوص این خبر گفت: جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا – برای همه» از روز بیستم تا سی‌ام فروردین ماه در پهنه غرب در حال برگزاری است و منطقه ۵ در این جشنواره با برپایی غرفه‌های بازی‌های ساحلی – بازی‌های فکری و رایانه‌ای به صورت موثر و فعال شرکت دارد و در هفته اول این جشنواره حدود بیست هزار نفر از غرفه‌های منطقه ۵ بازدید کردند.
شهردار منطقه ۵ در ادامه افزود: این جشنواره که همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ برگزار می‌شود مورد توجه بسیاری از شهروندان واقع شده و هر روزه تعداد کثیری از شهروندان به ویژه شهروندان ساکن در منطقه ۵ به صورت انفرادی و گروهی از این جشنواره بازدید می‌کنند و از امکانات متعدد ورزشی – تفریحی آن به صورت رایگان بهره‌مند می‌شوند.
وی تصریح کرد: برپایی این نوع از جشنواره‌ها که خود، موجبات شادی شهروندان را به همراه دارد با استقبال بی‌نظیری روبرو شده که حتی شهروندان نواحی در قالب چندین دستگاه اتوبوس در روز پنجشنبه و جمعه از جشنواره تفریحی ورزشی بوستان جوانمردان بازدید کردند.
گفتنی است رضایی، رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و دستگردی، مدیر تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران در کنار دیگر شهروندان از این جشنواره بازدید کردند که رضایی با تاکید بر سیاست‌های سازمان ورزش گفت: برگزاری جشنواره تهران زیبا در تعطیلات نوروز، برپایی ایستگاه‌های تفریحی ورزشی در یک هزار بوستان هم‌زمان با روز طبیعت و همچنین برگزاری جشنواره تفریحی-ورزشی «ورزش همه‌جا، برای همه» منجر به استقبال و حضور بیش از سه میلیون تن از شهروندان در یک ماه نخست سال جاری شده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.