ت
کد خبر: 128573

اصلاح هندسی بلوار آزادگان در منطقه ۶ تهران

سرویس وبگردی -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از اصلاح هندسی بلوار آزادگان در قلب تهرانخبر داد و گفت: احداث میدان در بلوار آزادگان حد فاصل آزادگان جانبازان صورت گرفته است. به گزارش تجارت نیوز، ولی مسگری نجاتی با اشاره به اصلاح هندسی برخی از خیابان های منطقه به منظور تسهیل در رفت و آمد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از اصلاح هندسی بلوار آزادگان در قلب تهرانخبر داد و گفت: احداث میدان در بلوار آزادگان حد فاصل آزادگان جانبازان صورت گرفته است.

به گزارش تجارت نیوز، ولی مسگری نجاتی با اشاره به اصلاح هندسی برخی از خیابان های منطقه به منظور تسهیل در رفت و آمد شهروندان گفت: بر اساس کارشناسی های صورت گرفته و نیازسنجی های موجود این اصلاحات صورت می گیرد.

نجاتی همچنین به اصلاح برخی معبرها به منظور تسهیل رفت و آمد افراد دارای معلولیت اشاره کرد و گفت: برنامه داریم تا تمام خیابان های منطقه ۶ به منظور رفت و آمد افراد دارای معلولیت مناسب سازی شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ توضیح داد: خط کشی محوری، خط کشی بلوک عابر پیاده، تعمیر و ساماندهی چراغ های راهنمایی و رانندگی سطح منطقه، نصب و تعویض بشکه های ایمنی در خروجی های معابر اصلی، رفع سدمعبر از مقابل مراکز تجاری و ایستگاه های مترو به منظور تسهیل در تردد، شستشو و نظافت تابلوهای تعیین مسیر سطح منطقه، کنترل تجهیزات ایمنی بزرگراه ها و خیابان ها، همسطح سازی و ترمیم پوشش روی نهر، رفع موانع فیزیکی نظیر وجود جدول، مخازن زباله و تاسیسات شهری و همچنین مرمت و نصب گاردیل های منطقه از جمله اقدامات ترافیکی صورت گرفته در قلب تهران به مناسبت فرارسیدن فصل بهار است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.09)
4,972,000
4,500
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.