ت
کد خبر: 127621

برپایی ۱۹ تور گردشگری در منطقه ۵

سرویس وبگردی -

شهردار منطقه ۵  تهران گفت:در ایام نوروز ۱۹ تور گردشگری در این منطقه برگزار شد به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، محسن  اسدی در خصوص تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت: ۱۴ تور گردشگری ویژه خانم های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد که تعداد ۲۲۴ نفر از کاخ سعد آباد،

شهردار منطقه ۵  تهران گفت:در ایام نوروز ۱۹ تور گردشگری در این منطقه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، محسن  اسدی در خصوص تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت: ۱۴ تور گردشگری ویژه خانم های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد که تعداد ۲۲۴ نفر از کاخ سعد آباد، برج میلاد و امام زاده صالح (ع) بازدید کردند و همچنین یک تور ویژه کودکان کار و خیابان و دو تور برای محلات محروم انجام شد.
وی همچنین در مورد جشنواره تفریحی ورزشی استقبال از بهار (تهران زیبا) که از تاریخ پنجم تا سیزدهم فروردین در بوستان میعاد برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره تمامی گروههای سنی را شامل می شد و تعداد ۳۴ غرفه در ۴۴ نوع فعالیت خدمات تفریحی – ورزشی شامل: مچ اندازی، دوچرخه سواری، بازی های فکری، بازی های رایانه ای، بازی های برون محلی، پنالتی و … بود که بصورت رایگان در اختیار شهروندان و بازدیدکنندگان قرار گرفت و با اهداء جوایز درطول برگزاری جشنواره به نفرات برگزیده موجبات ایجاد انگیزه افزایش مشارکت شهروندان را فراهم آورد.
شهردارمنطقه ۵  همچنین در خصوص جشنواره تفریحی – ورزشی در روز طبیعت تصریح کرد : همزمان با روز طبیعت شهرداری منطقه ۵ با برپایی ۹۰ ایستگاه تفریحی ورزشی در سطح بوستان های منطقه بالاترین تعداد این ایستگاه ها را در بین مناطق ۲۲ گانه داشت که در این ایستگاهها فعالیت ها و بازی های تفریحی ورزشی بصورت خانوادگی برگزار شد و استقبال خوب شهروندان را نیز  به همراه داشت.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.