شهردار منطقه ۵  تهران گفت:در ایام نوروز ۱۹ تور گردشگری در این منطقه برگزار شد به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، محسن  اسدی در خصوص تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت: ۱۴ تور گردشگری ویژه خانم های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد که تعداد ۲۲۴ نفر از کاخ سعد آباد،

شهردار منطقه ۵  تهران گفت:در ایام نوروز ۱۹ تور گردشگری در این منطقه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، محسن  اسدی در خصوص تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت: ۱۴ تور گردشگری ویژه خانم های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد که تعداد ۲۲۴ نفر از کاخ سعد آباد، برج میلاد و امام زاده صالح (ع) بازدید کردند و همچنین یک تور ویژه کودکان کار و خیابان و دو تور برای محلات محروم انجام شد.
وی همچنین در مورد جشنواره تفریحی ورزشی استقبال از بهار (تهران زیبا) که از تاریخ پنجم تا سیزدهم فروردین در بوستان میعاد برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره تمامی گروههای سنی را شامل می شد و تعداد ۳۴ غرفه در ۴۴ نوع فعالیت خدمات تفریحی – ورزشی شامل: مچ اندازی، دوچرخه سواری، بازی های فکری، بازی های رایانه ای، بازی های برون محلی، پنالتی و … بود که بصورت رایگان در اختیار شهروندان و بازدیدکنندگان قرار گرفت و با اهداء جوایز درطول برگزاری جشنواره به نفرات برگزیده موجبات ایجاد انگیزه افزایش مشارکت شهروندان را فراهم آورد.
شهردارمنطقه ۵  همچنین در خصوص جشنواره تفریحی – ورزشی در روز طبیعت تصریح کرد : همزمان با روز طبیعت شهرداری منطقه ۵ با برپایی ۹۰ ایستگاه تفریحی ورزشی در سطح بوستان های منطقه بالاترین تعداد این ایستگاه ها را در بین مناطق ۲۲ گانه داشت که در این ایستگاهها فعالیت ها و بازی های تفریحی ورزشی بصورت خانوادگی برگزار شد و استقبال خوب شهروندان را نیز  به همراه داشت.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.