ت
کد خبر: 128692

بهره‌برداری از آبنمای هارمونیک در بزرگراه نیایش

آبنمای هارمونیک از سوی شهرداری منطقه ۳ بزرگراه نیایش به بهره‌برداری رسید. به گزارش تجارت نیوز، اکبر مرجانی رئیس اداره زیباسازی این منطقه گفت: آبنمای هارمونیک بزرگراه نیایش مشتمل بر ۳۰ عدد نازل بوده که در مسیری دایره‌ای شکل آب را به سمت بیرون پرتاب می‌کند. مرجانی گفت: نازل‌های این آبنما که دورتادور مجسمه کار گذاشته

آبنمای هارمونیک از سوی شهرداری منطقه ۳ بزرگراه نیایش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تجارت نیوز، اکبر مرجانی رئیس اداره زیباسازی این منطقه گفت: آبنمای هارمونیک بزرگراه نیایش مشتمل بر ۳۰ عدد نازل بوده که در مسیری دایره‌ای شکل آب را به سمت بیرون پرتاب می‌کند.

مرجانی گفت: نازل‌های این آبنما که دورتادور مجسمه کار گذاشته شده‌اند امکان پرتاب آب تا ارتفاع ۶ متر را فراهم آورده‌اند. برای نورپردازی این آبنما از چراغ‌های LED ضد آب استفاده شده که قابلیت ایجاد تمام طیف‌های نور مرئی را دارند.

پمپاژ آب در این آبنما به صورت موتورخانه‌ای است که علاوه بر افزایش عمر آبنما باعث افزایش ایمنی آن نیز می‌شود. این آبنما که قابلیت نمایش ۵ مدل حرکت آب را دارد در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات پر رفت و آمد شبانه‌روز فعال است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.